jjj-sat
Obsah fóra | Nezařaditelné
 
AutorZpráva
kyselym
uživatel

Příspěvků: 74

10.7.2006, 9:46
tak jsem dnes volal do jjj-sat a zjistil ze maj tyden inventuru a zaroven jsem zjistil, ze zvazuji ukonceni prodeje seas repro! tak jestli nekdo neco zvazujete koupit monza byste meli zvazovat rychleji Smile
antonio
admin


Příspěvků: 1094
Z: SM

11.7.2006, 20:09
se jim ani nedivím, kdyby si alespoň udělali slušný stránky s e-shopem... no nevím, podlě mě byl jjj špatnej dealer, až příliš pasivní Rolling Eyes
kyselym
uživatel

Příspěvků: 74

11.7.2006, 20:23
s tim nezbyva nez souhlasit. Vzdycky kdyz sem u nich neco bral tak sem mel pocit ze mi delaji velkou laskavost ze mi to vubec prodaji...takovou neochotu sem vazne nezazil..ale esi to tu zabalijou tak nevim kde ty seasy budu(em) kupovat...
pistole
uživatel


Příspěvků: 51

12.7.2006, 12:13
když ne oni tak někdo jinej v německu v poho třeba www.lautsprechershop.de
a na slováči je audium
Glatz
uživatel


Příspěvků: 486
Z: Ostrava

12.7.2006, 13:33
a nechce někdo z vás začít v tom podnikat? Laughing
iMartin
uživatel


Příspěvků: 1727
Z: Near Pardubice city

12.7.2006, 13:42
Glatzi a víš že mě to včera napadlo? Fakt jsem o tom přemýšlel, ale nebylo by to snadný .. ale věřim že zákazníci by byli Very Happy zvlášť tady Very Happy ..
Kritik
uživatel


Příspěvků: 475
Z: Karviná

12.7.2006, 16:10
Na podnikání to asi nebude Laughing
antonio
admin


Příspěvků: 1094
Z: SM

12.7.2006, 16:28
pche, to bys moc nevydělal... Laughing
Koenigsegg
uživatel


Příspěvků: 663
Z: Opava

12.7.2006, 18:49
to jako teďka v ČR nebude distributor seasů? To už nás ti slováci zase předběhli Rolling Eyes
redyuri
uživatel


Příspěvků: 734
Z: Sala, Nitra - SR / Brno

12.7.2006, 22:48
ani u nas to nevidim ruzovo.. Smile
Jarous
uživatel


Příspěvků: 214
Z: Nupaky

13.7.2006, 7:28
Moje zkušenosti z nedávna jsou takový, že se tam nedá občas ani dovolat, když jsem pak chtěl cenu a nadiktoval přímo číslo modelu, dotyčný to nebyl ani schopný najít. Tak nezbývalo než se sebrat a dojet si tam, když jsme se konečně dobrali k ceně a chtěl jsem nakoupit, měli skladem 1kus, další mi chtěli objednat, ale dodací lhůta 90dnů. S takovou se tady můžu na celý SEAS a JJJ v ČR pěkně vybodnout, nedej bože, kdyby se mi něco pak pokazilo - kde a jak to budu shánět to ví bůh Evil
Boduard
uživatel


Příspěvků: 80
Z: Dačice

13.7.2006, 12:02
Trochu mimo mísu, ale v ČR je to naprosto běžné.

Chtěl jsem gumy na auto - v pneuservisu kde se nezabejvaj ničím jiným mi řekli za 14 dní. Po dvanacti dnech mi bylo řečeno, že je nemají ani na skladě v Německu a čekají až je ve Francii vyrobí. Tak jsem je poslal do řiti.

Basys - zastoupení mj Pioneera. Kámoš chtěl autosub a řekli, že ho nemaj a neví kdy bude. To ho nasralo a jelikož jezdí za čáru, tak není problém ho sehnat. Tak jim zavolal, že jestli tu nebude do týdne, tak na ně sere. Najednou to šlo a byl za super prachy ještě s omluvou.

Kdo má známého který jezdí za čáru, tak to brat venku, protože od některých našich firem je to fakt katastrofa.
luikas
uživatel


Příspěvků: 700
Z: pardubice

18.7.2006, 18:11
jjj-sat komunikuje normalne jen v pondeli, jinak jsou tam jen ty neochotni tajtrdlici od satelitu, kteri o tom vedi asi tolik jako ja o chemickym slozeni samponu a podle toho to pak vypada...
sinclair
uživatel

Příspěvků: 1919
Z: poblíž Zlína

19.7.2006, 10:16
Strašně moc původně solidních firem se takhle pojebalo. Za lepšími penízky utekli kvalifikovaní lidi a tak telefony zvedá a zakázky vyřizuje...plebs je slušné slovo. Ale i vedení firem nějak upadá. JJJ byla ze začátku velice agilní, ochotná a vstřícná firma-nakupoval jsem tam dříve hromadu plošně-ozvučovacích věcí od Monacoru a nikdy nebyl problém. Ale teď co slyším...z čeho žijou?
Viděli jste, na jaký sortiment přechází pomalu, ale jistě EZK? Za chvilku z toho bude autosound-tuning-shop...v nákupce superlevné čínské autozesy a sabwůfry, co je na nich nejméně 500-800%...
Obsah fóra | Nezařaditelné
Strana 1 z 1

ARCHIV STARŠÍCH FÓR / 2. FÓRUM - 1782 témat (7/2005 - 8/2006)