Pomoc s vyhybkou do auta
Obsah fóra | Reproduktorové výhybky
 
AutorZpráva
Sorrow
uživatel

Příspěvků: 1

27.6.2006, 11:33
Potrebuju pomoc. Budu delat v aute ozvuceni. Tzn., ze do plata hodim 10" basak a dvr 6x9" tripasmove repra. A ted zacina muj problem. Nide jsem nenasel vyhybku, kterou shanim. Chctel bych tam tedy udelat vyhybku, ktera mi rozdeli kmitocet tak, at mi basak hraje max 250Hz a to tripasmove repro at hraje tak od 180-200 Hz bahoru. Vite co tim myslim, ne??? Pokud ma nekdo zkusenosti s vyrobou vyhybek, nebo chce poradt, at se ozve. Dik Very Happy
redyuri
uživatel


Příspěvků: 734
Z: Sala, Nitra - SR / Brno

27.6.2006, 11:40
zle. trojpasma do dveri sa zapoja na normalnu trojpasmovu vyhybku, AK ju v sebe uz nemaju, co sa dost casto stava, a zapoji sa to na vystup na predne repro autoradia a basak v plate v zadu sa BUD zapoji priamo cez sub. vyhybku na JEDEN zadny kanal autoradia alebo sa tam da aktivny vyhybka a dalsi amp. ine riesenie - ak uz maju v sebe trojpasmovky vyhybku (teda stred a vysky su oddelene min. kondikom), nie je problem aplikovat dvojpasmovu vyhybku deliacu basak v plate od jedneho trojpasma. ALE tak hlboke delenie vyzaduje dooost velke cievky vo vyhybke...celkovo je toto riesenie naprd
Michal
uživatel


Příspěvků: 2071
Z: Plzeň

27.6.2006, 11:50
Sorrow: Pokud to bude z rádia, tak to vůbec neřeš, nijak si nepomůžeš. Pokud o pojedeš na zesilovači, tak tak tam to jde nastavit pohodlně aktivními crossovery. Což ti také doporučuju...
redyuri
uživatel


Příspěvků: 734
Z: Sala, Nitra - SR / Brno

27.6.2006, 11:52
otazka znie, cim to bude nahanane, a ake su to repraky...
Obsah fóra | Reproduktorové výhybky
Strana 1 z 1

ARCHIV STARŠÍCH FÓR / 2. FÓRUM - 1782 témat (7/2005 - 8/2006)