Beyma reproduktory ze Španělska
Obsah fóra | Reproduktory
 

Máte zkušenost s reproduktory Beyma?
ANO
40%
 40% [ 6 ]
NE
60%
 60% [ 9 ]
Celkem hlasů: 15

AutorZpráva
profi.dj
uživatel


Příspěvků: 2
Z: Cejl, Brno

24.8.2005, 12:38
Nazdar lidi, chtěl bych Vás informovat o novém webu www.Beyma.cz kde jsou super ceny. Materiál zde Vám pomůže při stavbě Vašich reproboxů... Ptejte se mně na co chcete ohledně Beyma repro, rád Vaše dotazy předám přímo výrobci. Deejay
Boramyr
uživatel


Příspěvků: 1431
Z: Poblíž Plzně

24.8.2005, 13:04
Jestlipak ty nebudeš z elmaartu... Very Happy ale neboj, o tom webu víme...
lada
uživatel


Příspěvků: 446
Z: Zlín a okolí

24.8.2005, 13:11
Tak zkusím dotázek: máte nějak vyřešeno magnetické stínění Hifi reproduktorů (konkrétně mě zajímá T2030 a 5MP60N)? Třeba nějak na zakázku?

Taky někdo psal, že se u vás dají dohodnout i 4ohmové varianty, tak zkus taky napsat, jak se to řeší, od kterých reproduktorů tyto varianty existují, jestli je to za standardní cenu nebo nějaká "zákaznická úprava" za příplatek atd...

Ještě hnidopišská poznámečka: v PDFku k 5MP60N je nečitelný výkres s rozměry... možeš vzkázat do španěl Wink


naposledy upravil lada dne 24.8.2005, 13:50
profi.dj
uživatel


Příspěvků: 2
Z: Cejl, Brno

24.8.2005, 14:20
> Ano 4 ohmové verze jsme si teď naobjednali, protože standardně se dodávají jen při minimální objednávce 20 kusů. ( to platí u většiny reproduktorů Beyma - lze objednávat na zakázku 4 Ohmy, ale to množství... ). U 5MP60N jsme udělali vyjímku, nemusíte objednávat 20 ks, protože poptávka byla velká. Cena je stejná jako u 8 Ohmové verze. Přiznávám, že je menší problém s termínem dodání asi 3 týdny...

> o tomto problému taky víme, konzultoval jsem to osobně s p.Maturanou, ředitelem exportní divize Beyma. Prý to napraví s novým webem, který by se měl objevit koncem roku.

> co se týká toho stínění, zeptám se kolegů ve vývoji.
Obsah fóra | Reproduktory
Strana 1 z 1

ARCHIV STARŠÍCH FÓR / 2. FÓRUM - 1782 témat (7/2005 - 8/2006)