Ozvučení Fabie Combi
Obsah fóra | NezařaditelnéStránka Předchozí  1, 2
 
AutorZpráva
premek_k
uživatel


Příspěvků: 432
Z: Doubrava - Karviná

27.6.2006, 10:23
Diky za reakce, nicmene nehodlam tu fabii ozvucovat profi. Slo jen o osazeni menicema - tak jak to delaji orginal. Vesmes dotaz mel znit takto:

Mate nejake lepsi reseni, co se menicu v zadnich dverich tyce, nez orginalni ???
Boduard
uživatel


Příspěvků: 80
Z: Dačice

27.6.2006, 11:19
Dynamat je drahej jako prase, to je fakt. Ale objednával jsem ho v Praze na Autoshow, tak to nebylo tak drahy. Až budu teď dělat dveře tak ho tam taky cpát nebudu.

To Přemek: Tak jestli jsou v předu nějaký širokopásmový, tak tam dej kompa, třeba Helix Blu 62 ty hrajou slušně a to co bylo v předních dveřích dáš do zadních a je to Wink
premek_k
uživatel


Příspěvků: 432
Z: Doubrava - Karviná

27.6.2006, 11:36
To boduard: jj, to by slo, diky. BTW, jak je to tam s vyhybkou ?? Mam ji v aute hledat, nebo tam zadna nebude ???
Boduard
uživatel


Příspěvků: 80
Z: Dačice

27.6.2006, 11:54
premek_k napsal:
... BTW, jak je to tam s vyhybkou ?? Mam ji v aute hledat, nebo tam zadna nebude ???

To jsem nějak nepochopil Confused
Jestli je ve dveřích širokopásmo, tak tam žádná výhybka nebude.
Výhybka bude až u těch komp - středobas, výhybka, výškáč. Středobas dáš na původní místo do dveří, někam tam schováš výhybku a výškáč do trojúhelníčku u zrcátka.
Michal
uživatel


Příspěvků: 2071
Z: Plzeň

27.6.2006, 11:57
ICQ
premek_k
uživatel


Příspěvků: 432
Z: Doubrava - Karviná

27.6.2006, 13:35
to Boduard: To prave nevim, jestli skodovka davala do dveri sirokopasmo a vyskac oddeleny jen kondem, nebo vyhybku - to si ale zjistim.

to Michal: Diky

to ALL: tak asi takhle jsem to zrovna nemyslel Smile (prave proto jsem se prvne zeptal tady na amplionu a ne hned na autohifi) :

http://www.autohificlub.cz/index.php?body=forum&forumGroupSelected=9&threadSelected=11793
premek_k
uživatel


Příspěvků: 432
Z: Doubrava - Karviná

27.6.2006, 21:33
Muzu poprosit o Vas nazor na tyto produkty ?? :

Kenwood (favorit), Panasonic
redyuri
uživatel


Příspěvků: 734
Z: Sala, Nitra - SR / Brno

27.6.2006, 22:21
principe to je jedno ake autoradio...ide o detaily, kere si clowek musi odsledovat...zaujimave je ze nepisu ako tie radia pracuju ked cely den na auto praui slnko Twisted Evil inak papierove parametre je jedna vec a prax je druha, papierovo horsi mose byt lepsi atd...
Michal
uživatel


Příspěvků: 2071
Z: Plzeň

27.6.2006, 22:30
Přemku, v tomhle bych i věřil lidem na autohifi, tam ta rádia rotují a lidé si to vyměňují jak padesátikoruny. Co nejlevnjší alpine?
premek_k
uživatel


Příspěvků: 432
Z: Doubrava - Karviná

27.6.2006, 23:53
OBJEVENO NA AUTOHIFI

..napr. toto... a samozrejme dalsi. Husi kuze...
premek_k
uživatel


Příspěvků: 432
Z: Doubrava - Karviná

9.7.2006, 22:14
Takze na ozvuceni zadku jsem se tedy vykvaknul, zjistil jsem, ze ve fabii se nedavaji repro do zadnich dveri, ale az do zadniho plata, resp. k okynkum. Kable bych musel natahnout znova, kadim na to.

Radio jsem si nechal privezt z USA:
http://www.pricegrabber.com/p__Kenwood_Excelon_KDC_X689_In_Dash_CD_MP3_Player,__10764595/

Timto beru tento tred za uzavreny, diky za vsechny prispevky.
Obsah fóra | NezařaditelnéStránka Předchozí  1, 2
Strana 2 z 2

ARCHIV STARŠÍCH FÓR / 2. FÓRUM - 1782 témat (7/2005 - 8/2006)