Zase profi, tentokrát technopárty a trancepárty ..
Obsah fóra | Ostatní elektronika
 
AutorZpráva
iMartin
uživatel


Příspěvků: 1727
Z: Near Pardubice city

19.6.2006, 19:37
Díval jsem se na fotky na www.prodance.cz a docela mě zaujaly fotky z CzechTechu 2003 a 2004 .. skoro všechny stage tam mají naskáldaný aparáty podle toho, jak se jim to hodilo, co na co pasovalo, co ne, položili klidně nakřivo, nějaký rozdělení L+R by se hledalo těžko, kolikrát maj pospolu různý bedny různých tvarů, typů, značek, atd .. o nějakým přehlednějším seskládání by se dalo mluvit těžko, některý bedny byly důkladně zaprášený, zablácený, nebo na nic někdo stál/seděl/ležel, atd .. koukám, technařům je asi celkem jedno, jak to hraje, odkud to hraje, hlavně když to dělá bum-bum, zvukařům jde zřejmě o totéž, hlavně když nikdo nic nerozbíjí, hlavně ať nikdo nic neudělá s elektronikou, na bednách nesejde, ty něco vydržej ..

http://www.prodance.cz/galerie/czechtek03.jpg
http://www.prodance.cz/galerie/czechtek13.jpg
http://www.prodance.cz/galerie/czechtek33.jpg
http://www.prodance.cz/galerie/ct034.jpg

Zato na trancepárty, nebo na některých "slušnějších" technopárty (jako např. Summer of Love v Pardubicích) mají), a hlavně na trancepařbách v uzavřených prostorech (T-Mobile aréna, Transmission, CEE Tour, atd.) mají pokaždý přesně sestavený a nalevo-napravo rozdělený Line Array a pod nimi docela přehledně a pravidelně naskládaný subbasy, dost profesionálně a kvalitně vyhlížející, viz tady http://www.prodance.cz/galerie/IMG_1329.jpg

Čím je způsobený to, že někde používají přesně složený aparáty, Line Array, a hodí tam plot a řadu securiťáků, a jinde (CzechTech) tam nahází co je napadne a jak je napadne? Není to trochu tím, že těm "slušnějším" technařům a trancařům není až tak úplně jedno, co poslouchaj?

Snažím se najít co nejvíc podkladů, abych mohl některým nechápavcům vysvětlit, že trance sice k některým druhům techna namá moc daleko, ale není to to samý, a hlavně ty že trancař není ten samý co technař ..


naposledy upravil iMartin dne 19.6.2006, 19:43
Frank
uživatel


Příspěvků: 1671
Z: poblíž HK

19.6.2006, 19:42
Ty čekteci sou hlavně borci, jak maj wobrovský šneki, pyčo. Návíc jsou tak nakalený, že jim to ani nepřijde...
iMartin
uživatel


Příspěvků: 1727
Z: Near Pardubice city

19.6.2006, 19:55
Mě CzechTech přijde dost podobnej na Tuning Párty .. spousta lidí tam přijede s bourákem, otevře kufr plnej repráků a zesilovačů, zapne techno a je to duc-duc slyšet všude kolem.
Na CzechTechu to bude podobný, akorát trochu složitější, přijedeš tam s náklaďákem, otevřeš kufr plnej repráků a zesilovačů, ale o něco lepších, protože potřebuješ větší kravál, rozlošíš stánek, rozložíš aparát, zapojíš, někde seženeš elekriku a jedeš. V tom bude ten rozdíl, na CEE Tour přijede několik kamionů s tou nejlepší technikou, a několik desítek hodin to dávaj dokupy badny profíků, kdežto na CzechTech přijede kdejakej týpek s pár profi bednama a zesilovačma, postaví stan-stage a jede ..
Frank
uživatel


Příspěvků: 1671
Z: poblíž HK

19.6.2006, 19:57
Jsem trochu mimo, to jako na čekteku si každej poušťí svoje??? Mrgreen
iMartin
uživatel


Příspěvků: 1727
Z: Near Pardubice city

19.6.2006, 20:06
Já nevim, třeba tam maj jeden společnej zdroj signálu, nebo se dohodnou a natáhnou mezi sebou cably, ale to se mi nezdá, spíš bych řek, že si tam každej zahraje, co má ve svým stánku ..
Frank
uživatel


Příspěvků: 1671
Z: poblíž HK

19.6.2006, 20:09
Ty teknosračky zněj stejně Laughing
iMartin
uživatel


Příspěvků: 1727
Z: Near Pardubice city

19.6.2006, 20:48
Evil
Nikolas
uživatel

Příspěvků: 298
Z: Český ráj

19.6.2006, 20:49
trubka-trubka-tyč-tyč Very Happy Very Happy Very Happy
iMartin
uživatel


Příspěvků: 1727
Z: Near Pardubice city

19.6.2006, 21:40
Confused: :!: Very Happy Confused
redyuri
uživatel


Příspěvků: 734
Z: Sala, Nitra - SR / Brno

20.6.2006, 0:49
chlapci chlapci...mal som tu cest a vidiet priamo z jednej akcie nadobycko ,,dja" ...za elektroniku by sa nemusela hanbit cela tmobile arena a vacsina futbalovych stadionov... bedne sice ne su tak vyborne ale smejdy to ties nie su. ten clovek akosi aj vedel co robi. kvalitnu elektroniku, schopnu pracovat dlhodobo na 2 ohmy ma preto, ze nik netusi skoro ako su subbasy pospajane a orientuje sa len podla indikatora prinizkej impedancie. a ako uz niekto na zesilovacoch.cz pisal, tie zosy pracuju pri doooost spartanskych podmienkach a vela toho musia vydrzat. porovnanie s autohifi je tu mozno ohladom cielu, ale nie sposobu
george
uživatel

Příspěvků: 110
Z: Uh. Brod

20.6.2006, 21:22
Ano redyuri dj se za své nádobíčko stydět nemusí. Jako bývalý fotbalový rozhodčí jsem projel stadiony od Opavy po Poštornou.Kvalita a vybavení stadionů a venkovských hřišť odpovídá dj potřebám i hudbě,kterou přes to tlačí.
redyuri
uživatel


Příspěvků: 734
Z: Sala, Nitra - SR / Brno

20.6.2006, 23:01
co som vydaval na stadionoch..halach par krat boli to niake Tesla ustredne, typy si nepamatam, bol som mlady...
Nikolas
uživatel

Příspěvků: 298
Z: Český ráj

21.6.2006, 1:00
Co jinýho? To jenom v Praze maj Bose a tak podobně. Tesla, dobře vyprojektovaná chodí taky jako dělo. Pokud to nevymejšlí blbec. Zažil jsem stadion, kde sundali bezvadně fungující Tesláckou ústřednu a reproduktory a za půl miliónu tam vyrobili nefunkční čínskej šmejd. Když jim po třetí vyhořel, tak to vzdali a na akce si najímaj zvukaře.
dokken
uživatel


Příspěvků: 263

21.6.2006, 16:16
To Frank
hehe,si děláš prdel ne?Si myslíš že tam maj centrální kazetofon?Jsem se zas pobavil Twisted Evil
opamp
uživatel


Příspěvků: 367
Z: na západ od Prahy

22.6.2006, 12:05
No, já vo tom vím úplný howno... jak to teda vlastně je?
dokken
uživatel


Příspěvků: 263

22.6.2006, 12:34
Na teky jezdim nakej pátek.DIY freetekno je komunita lidí,který to dělaj zadarmo.Co se týče aparátů,tak si je jednotlivý klany normálně pronajímají od profikapel,dieselagregáty od firem.Stojí to těžký prachy a tak aby na tom profitovali aspoň nějak,tak jedině tyhle skupiny lidí(systémy)můžou na akcích provozovat stánky s občerstvením.Jasný pravidla.Co se týče hudby a drog je věc jiná.Tolik ve stručnosti.Na předlonským CT byly k vidění skoroprofesiální stage holanďanů a francouzů,ozvučený L-acoustics,včetně obřích otáčecích ramen s projekcema.Kdo věří debilním reportážím Novy a sedí doma na prdeli je jeho problém.Já ji před lety zved a chtěl vědět proč tam jezdí desetitisíce lidí.Teď už to vím.
Někdo má rád holky druhej vdolky někdo leží u televize,žere bůček,čučí na bednu a co tam řeknou,to je jeho svět,jak je něco jinak -zakázat-zmlátit-zavřít,škoda že ne popravit,co dělal za mlada radši zapoměl,protože si myslí,že je slušnej člověk-ale ve stádu tupců
A rozhodně se tam nehraje jen tekno o 200bpm.
Frank
uživatel


Příspěvků: 1671
Z: poblíž HK

24.6.2006, 10:40
Nebyl jsem tam...
KillerZero
uživatel

Příspěvků: 136

2.7.2006, 12:57
LOL 32 napsal:
Čím je způsobený to, že někde používají přesně složený aparáty, Line Array, a hodí tam plot a řadu securiťáků, a jinde (CzechTech) tam nahází co je napadne a jak je napadne? Není to trochu tím, že těm "slušnějším" technařům a trancařům není až tak úplně jedno, co poslouchaj?

Já si myslim, že se takovým věcem teknaři bránit nebudou, letos bude Czechtek určitě zas, tak tam klidně přijeď a tu tvou LineArray tam postav.
Obsah fóra | Ostatní elektronika
Strana 1 z 1

ARCHIV STARŠÍCH FÓR / 2. FÓRUM - 1782 témat (7/2005 - 8/2006)