Revize zesilovače Videoton RA 6386 - S
Obsah fóra | Zesilovače, receivery
 
AutorZpráva
BlackRider
uživatel


Příspěvků: 710
Z: Řícmanice, 15 Km od Brna

19.6.2006, 1:16
Vzhledem k tomu, že mě u tohoto zesilovače začal nějak blbnout poťák Volume (když se s ním reguluje hlasitost, v určitých polohách skočí na plný zesílení - jen na chvíli) a začíná nějak blbnout pravá strana zesilovače (asi tak 2x za den max. na 5 vteřin přestane hrát, pak je vše O.K.), bych se tímto chtěl zeptat Sinclaira jestli by se na to mohl podívat a popřípadě ho trochu "vytunit"..

Moje požadavky:

- zvýšit výstupní výkon zesiovače z 25W/8R sin. na pokudmožno nejvyšší Twisted Evil

- nahradit starý konektory - výstup pro reproduktory (plochý velký -, kulatý malý +) za šroubovací, pokud to nepůjde, nic se neděje (není tam moc místa viz. foto) Wink

- použít zpožděný připojení reproduktorů? (při výkonu, co zesilovač dává teď to potřeba není, tak nevím a nebo to tam už je Mrgreen )

- možnost připojit 4R bedny (teď můžu min. 8R)

- aby se to celý vešlo nejlíp do 2 000,- Kč (pokudmožno i s poštou)

Takže Sinclaire, jestli bys měl čas a chuť.. Zítra se skočím na poštu poinformovat, jak se posílají balíky - jak to mám zabalit, aby to nerozflákali atd. (ještě jsem nikdy balík neposílal :smot: )

Pár fotek:
sinclair
uživatel

Příspěvků: 1919
Z: poblíž Zlína

19.6.2006, 5:12
Vím, o co jde. Pošli to a uvidíme. Maximální výkon do 4R je limitován chlazením a o hvízdání větřáků asi nestojíš, že..takže to chce koncáky s lepší SOA, co jdou tahat teplotně nahoru. To jde ostatně každý, ovšem ne každý si při tom hycu nechá líbit i odběr nějakého proudu:-)Chceš to používat jen jako zes, nebo využíváš i FM díl? Adresu dám do PM.
BlackRider
uživatel


Příspěvků: 710
Z: Řícmanice, 15 Km od Brna

19.6.2006, 7:27
No používám ho spíš jako zesilovač, ale rádio si občas poslechnu (je totiž funkční Wink ) S těma větrákama nevím, teď je ten zesilovač docela tichej (ale nevím odstup s/š).. Netuším, co jsou koncáky s lepší SOA :smot:

Edit: Tak, zesák jsem poslal. Dojít by měl pozítří. Nazpátek to asi pošleš na dobírku, že? Pojistil jsem to na 1000,- Kč a jako "křehké", snad to nějak nerozbijou. Evil Kdyžtak až to dojde a zjistíš co a jak, tak pls napiš co s tím budeš všechno dělat, buďto na mail, nebo sem.
Obsah fóra | Zesilovače, receivery
Strana 1 z 1

ARCHIV STARŠÍCH FÓR / 2. FÓRUM - 1782 témat (7/2005 - 8/2006)