Řidiči pozor!
Obsah fóra | NezařaditelnéStránka Předchozí  1, 2, 3, 4, 5  Další
 
AutorZpráva
JoinerNet
uživatel


Příspěvků: 197
Z: Zlínsko

8.7.2006, 13:37
Já mám na kole jen jednu brzdu a to když šlapátkama potočím dozadu. Takže není výběru, vy máte ma kolech i jiné brzdy, já znám jen tuto Rolling Eyes Rolling Eyes
Koenigsegg
uživatel


Příspěvků: 663
Z: Opava

8.7.2006, 13:38
jednoznačně přední. Však si to lole skus. Až pojedeš z kopce skuz na něm zastavit zadní brzdou. No jestli se ti to povede budeš machr ale přední to de samo. Nesmíš ale hodit šipku Laughing
BlackRider
uživatel


Příspěvků: 710
Z: Řícmanice, 15 Km od Brna

8.7.2006, 13:38
JoinerNet> Tak brzdi motorem Mrgreen Mrgreen Wink
JoinerNet
uživatel


Příspěvků: 197
Z: Zlínsko

8.7.2006, 13:43
To jde těžko, když jedeš s drakem s hospody Laughing
BlackRider
uživatel


Příspěvků: 710
Z: Řícmanice, 15 Km od Brna

8.7.2006, 13:45
No jo, to máš pravdu. Ještěže do hospy chodím pěšky, nechtěl bych vidět, jak bych dopadl při návratu domů. Twisted Evil
antonio
admin


Příspěvků: 1094
Z: SM

8.7.2006, 13:45
vždy a pouze přední, jinak kombinace přední+zadní (hrboly apod.), přes řídítka jsem nikdy nepřelít ani v těch nejextrémnějších situacích, stačí se do řidítek pořádně zapřít a zadek vystrčit daleko za sedátko... kam se tato diskuze dostala? Muhehe
JoinerNet
uživatel


Příspěvků: 197
Z: Zlínsko

8.7.2006, 13:54
To ještě jde, počkej až se to zvrhne a skončíme u bab Laughing Laughing Laughing
BlackRider
uživatel


Příspěvků: 710
Z: Řícmanice, 15 Km od Brna

8.7.2006, 14:01
Taky jsem ještě nikdy nepřepadl. Ale na kole už moc neřádím.
iMartin
uživatel


Příspěvků: 1727
Z: Near Pardubice city

8.7.2006, 14:13
Samozřejmě, že přední. Já jenom že hodně lidí, kterým jsem se snažil vysvětlit, že přední je z kopce mnohem účinnějčí, se mi vysmáli, že to je blbost .. no jejich problém ..
pibi
uživatel


Příspěvků: 250
Z: Jablunkov

8.7.2006, 14:44
Nejvíce vždy pobaví frajeři, co mají přední brzdu povolenou, aby náhodou nepřelítli. Shocked
S Vbrzdami jsem také naprosto spokojen, i při mé váze 110kg bohatě stačí i na smyk na suchém asfaltu. Po horách moc nejezdím, hlavně po silnici do práce, mám to necelých 17km. Na kotoučové brzdy mám zdrženlivější názor, myslím si, že hodně trpí výplet kola.
iMartin
uživatel


Příspěvků: 1727
Z: Near Pardubice city

8.7.2006, 14:45
Výhodu maj, že když najedeš na hrbol, tak ti může začít ráfek házet, ale neovlivňuje brzdy. (ale taky mám V-brake) ...
antonio
admin


Příspěvků: 1094
Z: SM

8.7.2006, 15:02
LOLe, nejsi sám, onehdá na mě solil celej kancl v práci, že prej zadní Blabla Muhehe
iMartin
uživatel


Příspěvků: 1727
Z: Near Pardubice city

8.7.2006, 15:11
Very Happy Cool se s nima někdy jeď projet na kole Very Happy .. ať teda viděj že "přední to taky de a ještě líp" ..Very Happy
antonio
admin


Příspěvků: 1094
Z: SM

8.7.2006, 15:15
to už jsme kolikrát byli, já už to ale raději ani nezmiňuju, bo bych se musel zase nasrat Neser Laughing
Koenigsegg
uživatel


Příspěvků: 663
Z: Opava

8.7.2006, 18:25
antonio napsal:
vždy a pouze přední, jinak kombinace přední+zadní (hrboly apod.), přes řídítka jsem nikdy nepřelít ani v těch nejextrémnějších situacích, stačí se do řidítek pořádně zapřít a zadek vystrčit daleko za sedátko... kam se tato diskuze dostala? Muhehe

a to já už přelít. Jel sem na minigolf, takových 20km/h a drbal sem se jednou rukou...no kde se asi chlapi drbou. Najel sem na šutr a intuitivně sem víc sevřel řidítko. Ale zapoměl sem že držím i brzdu Laughing a už sem letěl.

jinak kvalitní vébrajky sou dle mě mnohem lepší než kotouče z glóbusu. Já mam trochu lepší špalky s ocelovou kostrou a lehce vyměnitelnou gumou s pojistkou aby neviletěla. Jednou mi ale děvka vyletěla, sem zrovna jel z hooooodně prudkýho kopce a pak sem musel brzdit jen zadní a to sem si musel pomáhal rukama, nohama, zubama a pak i xichtem jinak bych to neubrzdil
Boramyr
uživatel


Příspěvků: 1431
Z: Poblíž Plzně

8.7.2006, 19:23
Mě jednou skočil šutr mezi blatník a přední kolo, které okamžitě zablokoval... fakt sranda. Jel jsem naštěstí asi jen dvacítkou... napřed jsem pad na hubu a následně na mě ještě na hlavu spadlo to kolo... až se divim, že se mi v podstatě nic nestalo.
7tech
uživatel


Příspěvků: 389

8.7.2006, 20:09
To LOL32:
citace:
2 7Tech: co je pravdy na tom, že povinná je nejen helma, ale i reflexní vesta?

O tom nic nevím. Ale upřímně, v dopravních předpisech se moc nevyznám. Není to moje parketa. Vlastně je až tak moc znát nepotřebuji. Laughing Laughing Laughing
antonio
admin


Příspěvků: 1094
Z: SM

8.7.2006, 20:10
Muhehe
sejny
uživatel


Příspěvků: 134
Z: Tišnov

8.7.2006, 21:23
ještě k tomu brždění...jasně že je přední lepčejší...to ví každej kdo jezdí na motorce(fechtl se nepočítá tam je to o hubu fakt) to platí pro silnic...v terénu radši nee
premek_k
uživatel


Příspěvků: 432
Z: Doubrava - Karviná

8.7.2006, 21:51
Hele, ja jedu na kole jednou za dva roky. Prave pred dvemi roky jsem zase po dvou letech vytahl kolo a jel jsem na becku. Tam jsem se opil a kdyz jsem jel domu, nejak jsem zabral do pedalu a ulomil krcek na riditkach. Rozbil jsem si hubu a pak jsem zbytek cesty nadaval jak spacek, protoze visici riditka na bovdenech zpusobily, ze mi brzdily oba kola a ja ho v tom stavu nemohl ani nest ani tlacit. Wink
Koenigsegg
uživatel


Příspěvků: 663
Z: Opava

8.7.2006, 21:54
Laughing Muhehe
Obsah fóra | NezařaditelnéStránka Předchozí  1, 2, 3, 4, 5  Další
Strana 4 z 5

ARCHIV STARŠÍCH FÓR / 2. FÓRUM - 1782 témat (7/2005 - 8/2006)