ARN6618
Obsah fóra | Reproduktory
 
AutorZpráva
pibi
uživatel


Příspěvků: 250
Z: Jablunkov

5.6.2006, 7:48
Minulý týden jsem doma mezi bordelem nrazil na zapomenutý ARN6618. Kupoval jsem ho asi před 9 lety pro sub. Je originál zabalený, nepoužitý, po vybalení jsem přišel na to, že jsou upadlé oba přívodní kontakty, původně přinýtované na papírovou izolační destičku. Vypadá to, že se mosazné nýtky prostě rozpadly, není to ulomené násilím. Skladované byly v suchu. Setkal se s tím někdo?
JoinerNet
uživatel


Příspěvků: 197
Z: Zlínsko

5.6.2006, 11:31
Setkal jsem se s tím před měsícem u dvoupásmových reprobeden co jsem kupoval ještě za komančů ARS 9104. Potřeboval jsem si půjčit basák ARN 5604 a tak jsem ho vymontoval a jak píšeš, byly na něm taky upadlé přívodní kontakty. Ten mozazný nýtek byl rozpadlý. Opravil jsem to přilepením sekundovým lepidlem a fixoval jsem to malým samořezným šroubkem. Wink
sinclair
uživatel

Příspěvků: 1919
Z: poblíž Zlína

5.6.2006, 15:33
Jasně, mosazné nýty, navíc "namožené" nýtováním upadávají běžně. Lepit sekunďákem je napiču, protože je křehký a upadne to vibracemi zas. Klasicky-opatrně propíchnout středičku/je to vždy uprostřed v lepeném místě/ a šroubek M3x8 hlavičkou s podložkou zespod /aby hlava šroubku nenatrhla středičku/ a shora k pájecím očkům zase podložku a matku, matku zakápnout hňupolepem.
JoinerNet
uživatel


Příspěvků: 197
Z: Zlínsko

5.6.2006, 16:39
Neupadne Very Happy
fixoval jsem to malým samořezným šroubkem. Wink
pibi
uživatel


Příspěvků: 250
Z: Jablunkov

6.6.2006, 5:07
Opravené už to je. Při bližším průzkumu jsem zjistil, že jsou prasklá i původní očka, jedno se rozlomilo při škaredém pohledu. Odpájel jsem očka od přívodních lanek, nahradil je fastony 6,3 mm do dps a ty přilepil a přišrouboval šroubky M 2,5 a zakápnul sekunďákem. Teď půjde do provizorní bedny cca 30l a na zkoušku k PC.
Obsah fóra | Reproduktory
Strana 1 z 1

ARCHIV STARŠÍCH FÓR / 2. FÓRUM - 1782 témat (7/2005 - 8/2006)