kvalita ozvučení
Obsah fóra | NezařaditelnéStránka 1, 2  Další
 
AutorZpráva
ondra Ch
uživatel


Příspěvků: 215
Z: Semily

28.5.2006, 13:27
K založení tohoto tématu mě přiměla moje návštěva jedné velké diskotéky v Jilemnici.
Zdejší zvukový aparát:
Made by Cimbala-2* 18" reverz + 4*15" asi předělaný ARM
a 2* "středovrchy (2*12" podle koše mi přijdou jako ARN 8... Very Happy + tweeter,který vypadá jako selenium ST324). Do racku jsem se nedíval.Chodím tam nepravidelně Wink už asi 6 let a aparát, který má opravdu děsný zvuk (podle mě) se nezměnil,hlavně že přibyla Plasmovka.
Je zajímavé ,že nikomu to nevadí,všichni jsou spokojený.A podobná situace převládá skoro ve všech místních klubech.DEXON CIMBALA OMNITRONIC.
Kam mizí všechny EAW, RCF atd které podá Prodance a další, že by do Prahy. Evil
Jak je to jinde? docela by mě to zajímalo.


naposledy upravil ondra Ch dne 28.5.2006, 16:05
sinclair
uživatel

Příspěvků: 1919
Z: poblíž Zlína

28.5.2006, 13:42
Od konce: ne, že by si majitelé podobných podniků na značkové a kvalitní aparáty nevydělali-to určitě ano, ale nemohli by si koupit svého dalšího medvěda či další barák ve městě. Oni mají jinou filozofii, kterou já bohužel dobře znám:
Dělá to kravál?Dělá! Stačí jim to? Stačí! Musí! Vysrat na pár rejpalů, však lidi stejně nemají moc kam jinam jít a přijdou stejně zas. Ale máš pravdu v tom, že většině "běžných" návštěvníků je to jedno.
Praha a velká města mají co se týče klubů a diskoték konkurenci mezi sebou a trochu se v téhle oblasti víc snaží-ale podle chlapců z Prodance to taky není žádná sláva.

K tomu 12": oblíbená Cimbošova kreace, která už se dokonce i sériově vyrábí-ARA312. Reproduktor v podstatě na hovno, ale je sympatický a umí díky charce jak Gerlachovský štít i řvát ve středech. Cimboš do nich na rozdíl od TVM cpe odpadové /silně asymetrické/ magnety z výroby TVM a dává je po dvou, takže to má citlivost téměř stejnou, ale asymetrické pole v mezeře a zkreslení jak prase. A udává u toho i trojnásobný dovolený příkon za shodnou cenu s TVM, aby se to líp prodávalo.
sejny
uživatel


Příspěvků: 134
Z: Tišnov

28.5.2006, 13:58
Občas zajdu na jednu diskotéku u nás a tam mají všechny bedny od nějakého HK Audio slyšel jsem na to chválu a řek bych že to hraje dobře, nad parketem vysí čtyři satelity a v koutě jsou dva suby v každém snad dvě 15" vís toho vidět není, akorát jednou se mi podevlo proklouznout k Dj a maj tam gramce Technics 1210(asi klasika) a dvě CD od Pioneeru(nevim co je to zač) a taky tam je počítač ale ten spíš kvůli projekci na plátno
Spirit
uživatel

Příspěvků: 149

28.5.2006, 14:13
u nas v kosiciach je to rozne, su pajzle kde maju iba komercne zosiky a boxy aka dexon, no v troch puboch a jednom clube vsadili na ozvucenie od firmy BS acoustic a nie je to zle.

Fotky z toho clubu, ale nevidiet to tam dobre...

http://www.radical.sk/moduls/album/files/1439ec85bb862f/2439ec954ee1cd.jpg
http://www.radical.sk/moduls/album/files/1439ec85bb862f/2439ec90361501.jpg
http://www.radical.sk/moduls/album/files/1439ec85bb862f/2439ec8be05351.jpg

ozvucenie mi ale pride v tomto clube slusne. Tych bedni tam maju asi 8 ked sa nemylim
TomkocuR
uživatel


Příspěvků: 224
Z: SP, KE

28.5.2006, 14:14
Tu vo Viktorke majú hore štyri satelity s Beymami (SMC 1020 + SM 115), pod DJmi dva akožesuby a ešte jeden šnek na zemi. Ďalší šnek vraj majú v sklade (nie je ho kde dať). Značku zosilovačov si nepamätám, ale nie je to nič na štýl McCrypt alebo Omnitronic - dva sú menšie a jeden väčší je na odposluch. Hore majú dva mixy Behringer (s jedným robia (ten má aj efektovku) a druhý, väčší je niečo ako master). Prehrávače momentálne veľmi nemajú (predtým tam boli Pioneery 100, teraz si buď požičajú akési American Audio, alebo hrajú zo svojich HiFistických prehrávačov (2xTEAC + 1x Neviem čo...). Samozrejme ovládanie na kadejaké hovadiny + PC na svetlá. A ešte odposluchový reprák je čosi staršie ako ja, podľa mňa dosť biedne...
Podľa môjho názoru to tam hrá tak "diskotékovo".

A v druhom podniku kde sa robia diskotéky (skoro) majú hore v štyroch satelitoch niečo na štýl ARN6684 (8" s lakovanou membránou a ušami) s nejakým piezom + nejaký sub, od ktorého sa taktiež nedá veľa čakať.

Spirit: Aj v Exite to celkom slušne hrá... Na radicale sa mi páči ta plexi podlaha Cool
premek_k
uživatel


Příspěvků: 432
Z: Doubrava - Karviná

28.5.2006, 16:12
Obyvatele Karvine se mohou tesit na novou diskoteku vybavenou by Prodance... Laughing
iMartin
uživatel


Příspěvků: 1729
Z: Near Pardubice city

28.5.2006, 18:52
U nás je víc diskobarů, v jednom (OK Centrum) maj ze stropu zavěšený aktivy Mackie SR1530, a dva neznámy šneky (není na nich nic moc vidět ..)
redyuri
uživatel


Příspěvků: 734
Z: Sala, Nitra - SR / Brno

28.5.2006, 19:16
no, u nas v metroklube maju na spodkoch neco_ako_snek -6X, midtopy su daqy Ypsilonky, nahanane to je caz 2X QSA 1600/1200 (bez poruchy od doby instalacie Very HappyVery Happy), niaky porcesor, eq etc.. a ked sa tomu ohuli, prekvapivo dobre to znie, skusal som niake testCD na tom a mal som co robit aby som sa v strede flooru neposral od bolesti. volakedy tam boli este na druhom mkonci zavesene niake mensie bedne, ale netusim preco ich majitel zrusil, dobre hrali Embarassed
Nikolas
uživatel

Příspěvků: 298
Z: Český ráj

28.5.2006, 22:56
U nás není žádný pořádný klub, natož v něm nejaké kvalitní ozvučení. Vrchol všeho byl, když jsem v klubu Turno-off (že by parodie na název našeho městečka?) objevil svůj bývalý zesilovač Pioneer 20 let starý, který jsem před šesti lety prodal. Měl 2 x 100W do 4 Ohmů a měli ho na "středovýšky" Omnitronic 10" + piezo. Na basy měli Audin, do kterého někdo prznil vypínač větráku (asi aby to v tichých pasážích nevrčelo) a x-over větší než oba dva zesiky dohromady. Toho Pioneera měli zapojenýho na jeden kanál (druhej už nefungoval) a asi už vypálili i první, protože na místě Pioneera byl tuhle zesilovač Tesla z té slovenské minisestavy. Na tuhle sestavu mají připojenou minivěž Philips, nebo když přijede nějaký vinyl hrkač, tak mu dají dva cinche. Ale polepšili se. Teď prý koupili RH sound, mix Behringer a dva Omnitronicy, na které hned nalepili cedulky Technics 1210. Jinak, HK audio je divize firmy Hugnes a Kettner, stavějí aktivní i pasivní bedny, my od nich máme v práci systém Actor, což je 4 x poloreverzní Sub s 15" a 2 x satelit, vše aktiv.
luikas
uživatel


Příspěvků: 700
Z: pardubice

29.5.2006, 13:32
v okaci jsem nebyl, ani nepamatuju. zy mackie tam jsou ted po prestavbe,nebo je tam mely uz predtim?
iMartin
uživatel


Příspěvků: 1729
Z: Near Pardubice city

29.5.2006, 16:22
Měly je tam od doby, co jsem se tam byl poprvý podívat (tak 1.5 roku zpátky).
Teď jak to má nějakej novej majitel, tak ss tim furt nějak ku**í, jednou to je zavřený, jindy ne, jednou se tam může od 15, pka od 16, pak pro změnu od 18, pak to zase nějak změní .. nevim jak to tam je teď, nechodim tam ..
luikas
uživatel


Příspěvků: 700
Z: pardubice

29.5.2006, 17:48
tak to mame zhruba stejne starou vzpominku:-), ja tyhle pubos kluby moc nemusim Wink
luikas
uživatel


Příspěvků: 700
Z: pardubice

3.6.2006, 15:23
ve zraloku maj AC akustiky Twisted Evil
iMartin
uživatel


Příspěvků: 1729
Z: Near Pardubice city

3.6.2006, 18:07
Tam jsem ještě nebyl .. pouštěj tam jen páry, nebo jen holky .. už by to nějakou chtělo .. Very Happy Very Happy
sinclair
uživatel

Příspěvků: 1919
Z: poblíž Zlína

3.6.2006, 18:11
Tak honem, ať nechytneš tenisovej loket:-)))
Boduard
uživatel


Příspěvků: 80
Z: Dačice

3.6.2006, 18:26
Laughing Laughing Laughing
iMartin
uživatel


Příspěvků: 1729
Z: Near Pardubice city

3.6.2006, 18:32
Tenisovej loket mi nehrozí .. Very Happy Very Happy
luikas
uživatel


Příspěvků: 700
Z: pardubice

3.6.2006, 18:46
zas o tolik neprichazis, az zas tak uzasny to tam neni)myslim v tom zraloku, ne ty holky:-). mi nerikej, ze nemas zadnou kamosku Twisted Evil
iMartin
uživatel


Příspěvků: 1729
Z: Near Pardubice city

3.6.2006, 18:51
V tom je problém, na základce jich bylo Banan Banan Banan Banan Banan jenže teď jsem na elektrotechnický průmyslovce, tam jich je strašně málo .. Nahhlu
luikas
uživatel


Příspěvků: 700
Z: pardubice

3.6.2006, 19:40
jinak do zraloka me uz pustili i bez divciho doprovodu, na obcanku Wink
no ja to na gymplu mam v tomhle snazsi, ale znam i spousta holek "mimo"-bud pres kamose, z ruznejch akci, "fanynek" z fotbalku, z autoskoly, atd.
tak si nekdy vyraz s nejakou kamoskou ze zakladky, at vezme jeste nejaky svy dalsi kamosky... Potsk
ondra Ch
uživatel


Příspěvků: 215
Z: Semily

3.6.2006, 20:02
Ajjajjajajáj Very Happy nějak jsme odbočily od tématu.

Pravopisná korekce:
nějak jsme odbočili od tématu. Auu


naposledy upravil ondra Ch dne 3.6.2006, 21:24
Obsah fóra | NezařaditelnéStránka 1, 2  Další
Strana 1 z 2

ARCHIV STARŠÍCH FÓR / 2. FÓRUM - 1782 témat (7/2005 - 8/2006)