J. Trnka: [Monacor SPH-165KEP a DT-25N]
Obsah fóra | Diskuze k diy projektům
 

Hodnocení projektu (známkujte jako ve škole)
1
10%
 10% [ 2 ]
2
55%
 55% [ 11 ]
3
35%
 35% [ 7 ]
4
0%
 0% [ 0 ]
5
0%
 0% [ 0 ]
Celkem hlasů: 20

AutorZpráva
antonio
admin


Příspěvků: 1094
Z: SM

27.5.2006, 7:50
Zde pište své názory, nápady, připomínky ohledně projektu na adrese: .../vase-hanzi1.htm

Autor: Jan Trnka
Přidáno: 27. 05. 2006
IMP
uživatel

Příspěvků: 186
Z: Liberec

27.5.2006, 10:57
Pěkné zpracování a zvuk asi taky nebude špatný. Dávám za 2 Wink
Jinak antonio docela mně zaskočila změna enginu, mně osobně se předchozí zamlouval víc ale to bude asi o zvyk a o vkusu dotyčného uživatele.
PS: Sinclairům článek je teda dost dobrej všechna čest Cool
lada
uživatel


Příspěvků: 446
Z: Zlín a okolí

27.5.2006, 23:46
Hezká vyhýbka - vypadá jako svědek krvavé hororové scény Wink Twisted Evil
jimmy
uživatel


Příspěvků: 24
Z: Kolínsko

28.5.2006, 11:35
Zajímavá volba měničů.Snad jen ta bedýnka je trochu moc obyčejná pro tak hezké repro.Vypadá trochu provizorně.Jinak další podobný projekt se stejným osazením je zde :arrow: http://www.castill.sk/upo/main.htm
Hanzi
uživatel

Příspěvků: 40
Z: Brno

28.5.2006, 15:48
Jojo, bedna je obyčejná. Je to dáno vybavením dílny a materiálem, který jsem (ne)sehnal... S kamarády často diskutujeme, jestli je důležitější romantika nebo výkon:-)
Rišo (http://www.castill.sk/upo/main.htm) je Machr, s ním mě těžko srovnávat.
Výhybka byla opravdu svědkem krvavého boje s tuhnoucím silikonem Shocked Twisted Evil
Po měsíci poslechu chválím SPH165KEP - supr. Vejškáč by se k detailnímu kevlaru asi hodil nějaký ostřeji hrající - je takovej decentní (v minulejch bednách jsem měl ostřejší vejšky tak si zvykám).
Taky mně nový bedny přinutily k akustickým úpravám místnosti. Stěny už nejsou holý, v rohu přibyl velikej fíkovník. Bedny jsem s policí zvedl do výšky stojícího člověka (vejškáčem dolů), směřují šikmo dolů - do poslechového místa. A ejhle - dunění u zdí se zmenšilo, basů uprostřed místnosti přibylo. Ekvalizér nechávám vypnutý Very Happy Vyzkoušel jsem si, jak je akustika místnosti důležitá!
Uf, ňák jsem se rozepsal...
antonio
admin


Příspěvků: 1094
Z: SM

29.5.2006, 20:43
hezký bedýnky, ze předu i zezadu vypadaj dost dobře, jen ty stěny mohly líp lícovat Very Happy
Michal
uživatel


Příspěvků: 2071
Z: Plzeň

29.5.2006, 23:11
Mám jen takový dotaz, ty svorky, které jsi použil. Myslím, že jsem použil ty samé ve svém jednom projektu a když jsem je dotahoval, vytrhly se závity z těch válečků sovrek. Byly jen přiletované. Jsou to oni? Jestli jo tak opatrně...
dokken
uživatel


Příspěvků: 263

30.5.2006, 0:55
Neznáš kurva zákon přiměřený síly??
Michal
uživatel


Příspěvků: 2071
Z: Plzeň

30.5.2006, 2:22
Jako to si nechej. Nešly utáhnout ani tolik, aby se při utahování závitu držícího přívodní lanko neprotáčely. U jiných se mi to nestalo.
Hanzi
uživatel

Příspěvků: 40
Z: Brno

30.5.2006, 9:07
Jsou to svorky z EZK. Přiletovaný nejsou, jsou z jednoho kusu, ale při dotahování jsem jednu taky urval:) Asi je někdo dělal v pátek na odpolední a zevnitř odvrtal víc něž by měl Rolling Eyes Chce to už v obchodě prohlídnout a vybrat... jinak spokojenost.
Desky jsem nechal nařezat v jednom obchoďáku, šířka i výška seděla, ale byli trochu do lichoběžníku...
Jinak chlapi díky za Vaše ochotné odpovědi na dotazy během stavby !!! Vyhnul jsem se spoustě slepých uliček.
Boda
uživatel


Příspěvků: 88
Z: Okolo Hradce

2.6.2006, 10:40
Hele kde jsi koupil ten výškáč?A neni náhodou stíněnej?A kolik stál??Díky.
Hanzi
uživatel

Příspěvků: 40
Z: Brno

2.6.2006, 12:17
Koupíš ho u Monacoru. Já jsem objednával přes ElmaArt, abych nemusel platit poštovný... Stíněnej není. Stojí asi 340Kč. Podle mě hraje o dost líp než ARV104, ale bohužel jsem oba vejškáče slyšel na jiným zesilovači...
furious
uživatel


Příspěvků: 62

3.6.2006, 20:29
Zdravím.
Já mám Monacor DT-28N s 8-mipalcovým reproduktorem.(výhybka 6/12 dB okt.(B/V) Jsem velice překvapen co za 400 CZK dokáže ten DT-28N.
Dokonce jsem slyšel že ten výškáč by se to dalo použít do nepřímo vyzařujícií bedny.Taky mně napadlo dát ten výškáč koaxiálně s něčím.
Obsah fóra | Diskuze k diy projektům
Strana 1 z 1

ARCHIV STARŠÍCH FÓR / 2. FÓRUM - 1782 témat (7/2005 - 8/2006)