Tesla TW-----vs.-----LM 3886
Obsah fóra | Zesilovače, receivery
 
AutorZpráva
DJ_BobiseK
uživatel

Příspěvků: 50

3.5.2006, 6:57
caute ludia !
nasiel som v radiu(2000/KE02-str.13) schemu na zosik Tesla TW,zda sa mi to byt az moc jednoduche (4 trandaky) na to aby to hralo...chcel by som sa spytat ze ak to hra,aky to ma zvuk,ci je to lepsia volba oproti LM3886??? a ci by sa pripadne ten zosik dal upravit na symetricke napajanie Confused: najradsej by som bol keby sa mi ku tomu vyjadri sinclair Very Happy (ale pls trochu z mierou,ece mi neni ani 15 Embarassed )
sinclair
uživatel

Příspěvků: 1919
Z: poblíž Zlína

3.5.2006, 9:40
KURVAFIX! Chlapi, nemáte někdo toho zmrda Vlčka po ruce? Toho chlapa je třeba odstřelit jak škodnou!!!Vidíte, co to dělá? Kurví mladou generaci!!!


OK. Na "Tesla-TW" cos našel v KE honem rychle zapomeň, není to ten kvalitní TW, co Tvůj otec s kamarády v mládí stavěli. Na symetrické napájení se to s rozumnou složitostí upravit nedá. Postav si raději pro začátek 2xLM3886 a pokud bys později mermomocí chtěl větší výkon /a hlavně jestli výkon máš čím zpracovat/, pošlu Ti schéma konce TW, lidsky upravené na dnes běžné součástky.
Zesilovače s tímto zapojením /TW/ mají budič a koncový stupeň přímo konstruovaný pro nesymetrické napájení. A s tímto druhem napájení se počítalo i při návrhu smyček zpětné vazby, takže sym. napájení znamená v podstatě úplně jiný zesilovač s odlišným chováním.
sejny
uživatel


Příspěvků: 134
Z: Tišnov

3.5.2006, 14:24
Pro Sinclaira: mrkni na simson-s51.xhosting.cz a najdi si uživatele Mirek999...Vlček učí na škole kde on sutuduje...a opravdu je to ten Vlček co píše do AR...dokonce je otom pár postů zde http://simson-s51.xhosting.cz/phpBB/phpBB2/viewtopic.php?t=508 zajímavá je až stránka 3 a 4 Laughing
sinclair
uživatel

Příspěvků: 1919
Z: poblíž Zlína

3.5.2006, 15:27
Vidím, že už nejsem sám, kdo by Vlčka nejraději viděl na hranici jak Husa. Jenže Vlček by tam byl právem za zprzněná neviňátka ve školách Twisted Evil Už jenom jeho filozofie je zarážející, bylo to v kterémsi tom modrém KE, kde se snažil ospravedlnit to, co páchá. A nejhorší je na tom to, že PE mu to snaživě vydává.
DJ_BobiseK
uživatel

Příspěvků: 50

4.5.2006, 21:53
no tak vyjadrenie sinclaira mi uplne stacilo Very Happy ako podla toho co pisal v tom clanku tak by som sa fakt do toho pustil ale radsej cosi poriesim s LM3886...a neskor by som si asi objednal z aldaxu neaku stavebnicu...inak ako je to z posielanim na slovensko?? kolko cca stoji postovne?? a ono sa po prepocitava na SK koruny podla aktualneho kurzu? Rolling Eyes
sinclair
uživatel

Příspěvků: 1919
Z: poblíž Zlína

5.5.2006, 2:58
Ano, přepočítává. Poštovné na Slovensko je asi 260Kč. Víc Ti napíše Pierre na info@aldax.cz
Obsah fóra | Zesilovače, receivery
Strana 1 z 1

ARCHIV STARŠÍCH FÓR / 2. FÓRUM - 1782 témat (7/2005 - 8/2006)