Thomson stary zosik..
Obsah fóra | Zesilovače, receiveryStránka Předchozí  1, 2, 3  Další
 
AutorZpráva
Spirit
uživatel

Příspěvků: 149

27.4.2006, 22:38
nemam doma fotak, ale je to podobna krabica-vzhlad, velkost, napis Unitra...

2 premek_k: OK, hmotnost zosiku je 5kg, tuner vazi 6kg. ak sa ti 100,- za tuner nezda vela, kludne ti ho pribalim. Smile

Tak potom daj vediet adresu... Wink
sinclair
uživatel

Příspěvků: 1919
Z: poblíž Zlína

28.4.2006, 1:49
S tím tunerem to bude vypadat pěkně sexy. Modře podsvítíme budíky-co říkáš, Přemku? Twisted Evil
Jinak moc díky za zásilku, přišlo to vcelku. Není to originál AYU015, ale něco zakázkového-ty vstupní jednotky s korekcema tam vůbec nepatří, pocházejí z mateřské ústředny AUA144.
Jinak je poznat, že to bylo na půdě Very Happy a dost dlouho Very Happy Jen jsem to vybalil, už jsem byl zasranej až po lokty Twisted Evil Ještě jednou moc díky. Kdyby se Ti podařilo ještě něco podobného ulovit, sem s tím Very Happy
Spirit
uživatel

Příspěvků: 149

28.4.2006, 6:54
jo, inak aj ten tuner ma jeden budik Cool
premek_k
uživatel


Příspěvků: 432
Z: Doubrava - Karviná

28.4.2006, 9:41
To Sinclair: Bohuzel jsem nemel cas to nejak vycistit, byl jsem rad, ze jsem to vubec poslal, jsem netusil, jake strachy s tim na poste budou delat a kolik kurva papiru je potreba vyplnit...
Co se tyce tuneru a zesu - sveruji to do tvych rukou, uz ted mi je jasne, co zpatky posles. Na penezich nezalezi ...

To Spirit: tak jsem se dneska ptal na poste, od nas do Kosic by to vyslo 270,- Kc, opacne nevim, resp. vim, ale nerozumim. Muzes prosim kouknout na http://www.slovenskaposta.sk/index.php?id=1151 a zjistit, kolik to vyjde ??? Z tech zkratek a tarifu jsem mimo...


Ptal jsem se na moznost prepravy vlakem. Zjistil jsem, ze vlakovou dopravou lze prepravit zasilky do 5 kg a od 5 tun. Mezitim se prepravit nic neda ...

Zajimave Smile Jedine, ze bys to izolepou prilepil k nejakemu vyrazenemu tanku, nebo nejakym starym kolejnicim Smile Laughing
sinclair
uživatel

Příspěvků: 1919
Z: poblíž Zlína

28.4.2006, 13:31
České dráhy, ta ohavná obludná černá díra na státní peníze? Už nikdy jim nic nesvěřím, několikrát moje zásilky bloudily po jižní a severní Moravě, aby nakonec po deseti dnech došly v takovém stavu, že člověku se chce brečet. Pohrozil jsem jim žalobou o náhradu škody a oni úplně v klidu vysolili, co jsem si řekl. Nikdo se ani nenamáhal to posoudit nebo to se mnou projednat. Na nádraží jsme jen sepsali protokol, odhadli škodu a o týden později jsem měl ve schránce ŠEK...Vždyť ze státního krev neteče, že...
Ten podnik je zralý buď na zrušení, nebo okamžitou privatizaci. Dyť se jenom podívejte na tu ostudu s Pendolinem..
premek_k
uživatel


Příspěvků: 432
Z: Doubrava - Karviná

28.4.2006, 13:59
dobre, nebudu to resit, Spirite, prosim te posli mi to postou na dobirku nebo nejak, adresu pisu do PM...
Josse
uživatel


Příspěvků: 381
Z: SR

28.4.2006, 14:51
Balík do 1.0 alebo 1.5 kg (už neviem presne) do Čiech do 300.-Sk s príplatkom za "krehké" a poistné. Ale nesmie presahovať nejaké rozmery! Najlepšie info priamo na počte pretože z toho čo majú na webe nevyjde ani ten čo to stvoril.
Spirit
uživatel

Příspěvků: 149

28.4.2006, 15:30
ok ja zistim...

12 kg EX.10.1.12 690 Sk EX.10.2.12 970 Sk EX.10.3.12 1 420 Sk EX.10.4.12 1 420 Sk OPS

700Sk je celkom dost Confused
premek_k
uživatel


Příspěvků: 432
Z: Doubrava - Karviná

28.4.2006, 15:45
Laughing

Tak zhruba toto jsem si precetl v tom excelu... Rozumis tem zkratkam Spirite ??? Kolik to tedy vyjde ???
bersoft
uživatel

Příspěvků: 149
Z: Krkonoše

28.4.2006, 18:51
a co takhle zkusit linkové autobusy? Podívejte se na přímé spoje ...
premek_k
uživatel


Příspěvků: 432
Z: Doubrava - Karviná

28.4.2006, 19:02
Taky me uz to napadlo. Jezdi tam jedna linka z Presova do Ostravy, ta by byla fajn, pokud by to Spirit byl schopny takhle poslat. Je to tato linka: http://jizdnirady.atlas.cz/Route.asp?cl=C&tt=2&i=681&s1=21058&s2=18837 ,odjez je v 7:15 a 9:45. Co ty na to, Spirit ???
Spirit
uživatel

Příspěvků: 149

29.4.2006, 12:16
nemam auto velmi k dispozicii a aj cas 7:15 je dost nevhodny momentalne pred maturitami (+mam vymeskanych dost hodin uz..)
nieco z kosic nejde?
Inak k tym skratkam, EU-0 tam bude zrejme patrit cesko a susedne staty, takze cena balika by bola 600-700sk
premek_k
uživatel


Příspěvků: 432
Z: Doubrava - Karviná

29.4.2006, 14:30
nic se nedeje, v klidu. Jeste resim posledni moznost - poslat to strejdovi na chatu (ma ji na Slovensku kousek od hranic). Zkusim se ho zeptat, kdy tam pojede a kdyz tak by mi to privezl. A pokud by nevyslo ani to, nebudem to resit a posles to postou primo me, Ok ??

Kazdopadne jeste behem vikendu napisu, co a jak.
premek_k
uživatel


Příspěvků: 432
Z: Doubrava - Karviná

30.4.2006, 20:33
No tak jsem si neuvedomil, ze on tam jezdi jen na vikendy, kdy je posta zavrena, takze jestli mi to Spirite muzes poslat primo na me na adresu, kterou jsem ti napsal do PM, tak budu rad...
Spirit
uživatel

Příspěvků: 149

1.5.2006, 10:46
v poriadku, dalej cez PM
premek_k
uživatel


Příspěvků: 432
Z: Doubrava - Karviná

13.8.2006, 12:12
Dobrý den, pánové.
Ačkoliv zde jednu dobu panovaly protisinclairovské nálady, nemohu si odpustit tento příspěvek, který nemá samozřejmě působit jako snaha o opětovné rozdmýchání starého a doufám že už vyřešeného sporu.

Konečně jsem měl chvilku na to, abych vyzkoušel zesilovač z tohoto tredu po Sinclairově zásahu. Nemá cenu se zde rozplývat nad výsledkem, každý, kdo pročítá toto forum ví, že je Sinclar odborník.

Zesilovač mi přišel zpět kvalitně zabalen spolu s dokumentem popisujícím provedené úpravy a nové parametry zesíku. Co mě ale dostalo byl sáček s původními součástkámi, které byly Sinclairem vyměněny. Možná si řeknete, že toto je normální - já to vím - ale prostě mě to překvapilo a ještě více utvrdilo v tom, že je Sinclairova práce na úrovni.

Zesilovač samozřejmě funguje, a to tak, že parádně.

Závěr: jsem rád, že jsem investoval do tohoto starého zesilovače a do jeho repase. Pokud bych přemýšlel nad dalším zesilovačem, znova se poohlídnu po něčem starším a pošlu ho Sinclairovi.

A ted jsi jdu doposlouchat LP Animals od Pink Floyd ...
antonio
admin


Příspěvků: 1094
Z: SM

13.8.2006, 12:21
však my víme Very Happy
kazzatel
uživatel

Příspěvků: 142

13.8.2006, 12:33
Sinc Panenkomarjá, tolik snahy kvůli takový Oushit ... Je to kvazikomplement, to nehrálo dobře, ani když to bylo nový...To není žádnej vintydž, to je prostě stará mršba, hodící se jen k vyhození... Very Happy
premek_k
uživatel


Příspěvků: 432
Z: Doubrava - Karviná

13.8.2006, 12:40
lulino ! Very Happy

tady se jedná o historickou a morální hodnotu... Sinc
kazzatel
uživatel

Příspěvků: 142

13.8.2006, 14:01
Historická hodnota by se měla jmenovat : " Kterak udělat co největší mršbu... " Rolling Eyes :o)
Spirit
uživatel

Příspěvků: 149

14.8.2006, 0:12
len mi prislo zasa luto ze som ho predal Crying
co uz, hra aspon pekne? cisto? Very Happy Kolko ta vysiel repas ak sa smiem spytat?
Obsah fóra | Zesilovače, receiveryStránka Předchozí  1, 2, 3  Další
Strana 2 z 3

ARCHIV STARŠÍCH FÓR / 2. FÓRUM - 1782 témat (7/2005 - 8/2006)