... o tom to je ...
Obsah fóra | NezařaditelnéStránka Předchozí  1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8
 
AutorZpráva
IMP
uživatel

Příspěvků: 186
Z: Liberec

11.8.2006, 12:41
joj Twisted Evil Cool
sperman
uživatel


Příspěvků: 309
Z: krupka na severu Čech

11.8.2006, 13:36
to už je let... Laughing
Boduard
uživatel


Příspěvků: 80
Z: Dačice

11.8.2006, 17:54
Manžel se nečekaně vrací domů ze služební cesty zrovna když má žena doma tři milence. Aby je rychle schovala, pošle je všechny na balkón, kde je zaváže do pytlů. Manžel jde na balkón, vidí tři pytle, kopne do prvního a ozve se chrochtání. "Á, bude zabíjačka, ta ženuška je ale hodná," zvolá nadšeně a kopne do druhýho pytle. Ozve se kokokokodák. "Á, bude slepička, to bude báječná hostina," mne si ruce a kopne do třetího pytle - ticho.
Tak kopne ještě jednou, potom znovu a pořád ticho.
Nakonec kopne vší silou a z pytle se ozve:
"Ty debile,když jsem zticha, tak jsem asi brambory, ne?"
sperman
uživatel


Příspěvků: 309
Z: krupka na severu Čech

11.8.2006, 18:17
˝Ten sex už není, co to bývalo. Dříve jsem za noc zvládl 8, 10 i 12 čísel. Dnes mě už po třetím čísle začne bolet ruka...˝

˝Už jsi políbil nějakou hezkou dívenku?,˝ ptá se otec patnátiletého syna.
˝Políbil a několikrát.˝
˝A co řikala?˝
˝Neslyšel jsem, protože mi stehny sevřela uši.˝

˝Včera jsem měl prvý krát holku ...˝
˝Ty vole a vzal sis gumu, vole???˝
˝Samo, vole, tu nejlepší, Wrigley`s spearmint ...˝

Dívka píše do Brava...
Můžu otěhotnět, když mi vystříklo sperma do úst?
Bravo odpovídá: Pokud jsi píča tak ano...
premek_k
uživatel


Příspěvků: 432
Z: Doubrava - Karviná

11.8.2006, 21:54
Frajer je s ženskou v posteli a uvidí švába. Chce ho zabít, ale šváb na něho promluví lidským hlasem: "Nezabíjej mne, jednou se ti odvděčím". Chlap ho tedy nechá být a pokračuje se ženou v milostných hrátkách.

Za chvíli se z ničeho nic vrátí domů manžel. Není čas se schovat ani utéct. V tom se objeví znovu ten šváb a říká: " Přišla má chvíle. Zatáhni si za ocas a proměníš se ve švába a schováš se. Až bude klid, zatáhneš podruhé a proměníš se zpátky."

Chlap poslechne, zatáhne si za ptáka, promění se ve švába a schová se pod postel.

Za nějakou chvíli manžel usne a chlap si řekne, že je čas se proměnit zpet a zmizet. Zatáhne si za ptáka a ... nic. Zatáhne podruhé - zase nic. Začíná být zoufalý, tahá a tahá ... a tahá a najednou slyší:
"Pane kolego, tak vy si usnete na poradě a ještě si honíte ptáka ?!?!?!? ..."
Obsah fóra | NezařaditelnéStránka Předchozí  1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8
Strana 8 z 8

ARCHIV STARŠÍCH FÓR / 2. FÓRUM - 1782 témat (7/2005 - 8/2006)