Rozmlácený deck
Obsah fóra | CD/DVD přehrávače
 
AutorZpráva
Boramyr
uživatel


Příspěvků: 1431
Z: Poblíž Plzně

6.4.2006, 16:58
Tak mi od crazyho přišla ta aiwa, jenže průser... nějaké hovado s tím zjevně praštilo o zem. Pohon mechaniky je zajišťován dvěmi relativně těžkými motorky, které jsou spolu s několika dalšími částmi přidělané na plastových Evil distančních sloupcích. Při nárazu se celá tahle konstrukce urvala a přetrhnul se i hnací převod zajišťovaný plochou gumovou páskou o obvodu cca 20cm. Takže i kdybych pomocí nějakého fortelného lepidla dal dohromady ty sloupky a uved mechaniku do původní polohy, stále jsem bez gumičky a nevím ani, kudy původně vedla... takže by mě zajímalo, jestli se dá zjistit a sehnat vše potřebné k použitelné opravě? Popřípadě jak na to, nebo jestli mám z decku udělat dekoraci.
Glatz
uživatel


Příspěvků: 486
Z: Ostrava

6.4.2006, 20:40
Jo no. ty doručovací služby jsou hovada. Zrovna předevčírem mi přišel domů dělaný zesilovaš na subíky (pouze střeva). S elektronikou se naštěstí nic nestalo, ale nosníky na trafu byly boohýbané jak se s tou krabicí mlátilo. Trafo přece jenom něco váží. Že ano. Kdysi krabice vypadala jako nějaký požvýkaný kus hajzlpapíru. Evil

No. Poradil bych ti lepidlo. Používal jsem jedno DĚLANÉ na plastikové modely když jsem byl ještě ... Rozpouštěl jsem plastikovou hmotu (třeba A4 výstražné cedule - zákaz kouření a tak) v toluenu. Nechal jsem to den až dva rozpustit, zamíchal a lepil. Zavadnuté je to sice za chvilku, ale v celé vrstvě je to zaschlé za dost dlouho, ale je to tuhé jako sviňa. ten toluen navíc asi něco chemicky pozmění že je ten sspoj potom pevnější než kterékoli jiné místo. Wink


naposledy upravil Glatz dne 6.4.2006, 20:47
Jarous
uživatel


Příspěvků: 214
Z: Nupaky

7.4.2006, 7:35
Možná trochu od tématu, ale tady v tý Republice, už snad neumí nikdo nic přepravit, aby to nerozbil. Skoro každý den hlásíme přepravce rozmlácený PC. Nejdřív nás prudili, že to neposíláme v originálních krabicích, tak jsme si nechali poslat od výrobce krabice originální - nezměnilo se vůbec nic, pořád to chodí rozmlácený jsou to totální hovada a debilové (pošta,dpd,ppl). Tak že, když chci poslat třeba disk do PC, musím ho zabalit do krabice 30x30x30cm a brutálně vycpat ze všech stran nalepit samolepu křehké, neklopit a pojistit minimálně na hodnotu věci nebo poslat 3x dražším DHL. Oni totiž nemají čas vykládat a nakládat to normálně oni si to hází a kutálí to po zemi Evil
Glatz
uživatel


Příspěvků: 486
Z: Ostrava

7.4.2006, 11:44
Když mi přišel ten zesík tak sem už čekal s kámošem před domem. Přijela poštovní dodávka málem smykem do zatáčky. Vyběhl z ní ztřeštěný chlápek a nervózně běhal kolem. Řekl jsem mu že jsem to já koho hledá tak zase honem běžel do auta a já za ním. Otevřel dveře do nákladního prostoru a pár krabic s nápisem křehké mu vypadlo z auta. Moji krabici která byla naspod nemohl najít. Tak hledal. Hledal takovým způsobem, že doslova a do písmene přehazoval ty krabice a i ty s nápisem křehké. Když mašel a vytáhl ten požvýkaný kus hajzlpapíru (moji krabici) tak jsem byl už totálně oněmělý. Podepsal jsem a raději jsem se vzdálil aby mě ještě nepřejel. Takže asi takový má význam nalepovat na krabice popisky KŘEHKÉ. Evil
Kritik
uživatel


Příspěvků: 475
Z: Karviná

7.4.2006, 12:56
Nejlepší je otevřít balík hned na místě a zkontrolovat obsah jestli je O.K. Já, když něco posílám tak to vždycky pojistím na 2 x vyšší hodnotu!Oni si potom rozmyslí, jestli s tím budou házet Wink
unseen
uživatel

Příspěvků: 80
Z: Zlín

7.4.2006, 13:37
Ja sem dělal jednou brigádu na překládce balíků u PPLka, tak vim, jak to tam chodí. Laughing Překládá se to do takových velkých kontajnerů, které se musí zaskládat, aby byly co nejplnější. To probíhá tak, že ty velké balíky se dají dolů, když už je to moc vysoko, tak se leze a šlape po těch spodních. Ty se samozřejmě čas od času pod člověkem prolomí... No a nakonec přídou malé balíčky. Ty se doslova hází do zbylé mezery mezi vrchníma balíkama a stropem kontajneru. Tuhle práci dělají prakticky jenom studenti na brigádě. Stálí zaměstnanci jenom dohlíží, nebo třídí balíky. Takže nějaké nápisy křehké a podobně sou brigádníkům bez jakékoliv hmotné odpovědnosti úplně jedno. Teď si vemte, že ty balíky se překládají několikrát se stejným přístupem a pak se divte, v jakém stavu potom dojdou.
crazyape
uživatel

Příspěvků: 26
Z: Roztoky

7.4.2006, 14:31
Zmrdi zasrany s timhle uz me pekne serou!Bylo to jeste komplet uvnitr vycpane a stejne...nevim co si mysli ze kdyz je to velke a tezke tak ze asi posilam kus zeleza nebo co...
LuKyss
uživatel


Příspěvků: 289
Z: Pardubický kraj - Choceň

7.4.2006, 14:38
A ještě za to chtěj takový prachy Evil
Obsah fóra | CD/DVD přehrávače
Strana 1 z 1

ARCHIV STARŠÍCH FÓR / 2. FÓRUM - 1782 témat (7/2005 - 8/2006)