Indikátor limitace
Obsah fóra | Zesilovače, receivery
 
AutorZpráva
Nops
uživatel

Příspěvků: 70

24.3.2006, 21:22
Zdravím,nemáte tu někdo schéma na jednoduchý indikátor limitace do zesu?
A ještě jeden dotaz,hodlám stavět aktivní výhybku,pro výpočet použiju WinISD,kde si můžu zvolit kapacitu kondenzátoru a vyplivne mi to rezistor.Jakou kapacitu doporučujete volit?A když nahradím rezistory potenciometrem bude propust logicky přeladitelná,ne?Možná se ptám na ptákoviny,ale v tomhle se moc nevyznám...
sinclair
uživatel

Příspěvků: 1919
Z: poblíž Zlína

25.3.2006, 4:18
Když se v tom nevyznáš, tak si to nejprv nastuduj. Až pak se do něčeho pusť-ale zatím se do toho neser. Ztráta času a penězTwisted Evil
ondra Ch
uživatel


Příspěvků: 215
Z: Semily

25.3.2006, 13:17
Pročti si v AR články od p.Pavla Dudka - moderní zesilovače DPA tam najdeš ohledně indikátoru limitace docela dost informací.Jinak ohledně filtrů a operačních zes.je podle mě dobrá knížka od p.Josefa Punčocháře Operační zesilovače v elektronice-ale musí se nad ní docela přemejšlet-na některý věci jsem koukal jak pět na šest-důsledek zvláštního přístupu mého bývalého takyprofesora,který mě měl na elektroniku na SŠ Sad Sad a mé přirozené natvrdlosti v matematice.
unseen
uživatel

Příspěvků: 80
Z: Zlín

25.3.2006, 14:09
jj. Tuhle knížku jsem si koupil už na střední, ale brozo sem její čtení vzdal, protože ten "nejnutnější matematický aparát" jak se tam píše byl nad moje síly. Až teď nedávno sem se k ní vrátil a konočně už na ty vzorce nehledím jako puk.
Obsah fóra | Zesilovače, receivery
Strana 1 z 1

ARCHIV STARŠÍCH FÓR / 2. FÓRUM - 1782 témat (7/2005 - 8/2006)