Aparatura k TVM
Obsah fóra | Zesilovače, receivery
 
AutorZpráva
Tom
uživatel

Příspěvků: 77
Z: Benešov

17.3.2006, 11:08
Bratr se bude ženit a vymyslel si na mě jako dar do novýho bytu minihifivěž. To sem zamítl, ale napadlo mě udělat mu bedýnky. ARN 150 + ARV 104 určitě buou hrát líp. Ale do nápadu ještě chybí přehrávač a zesilovač. Když k tomu seženu levnej DVD přehrávač a receiver (kvůli případnýmu pozdějšímu použití na DK), dostanu se klidně i přez 8000,-. Proto bych potřeboval tip na na zařízení který přehraje CD, příp. DVD, zesílí signál a pošle ho na TVM v odpovídající kvalitě, a bude levnější.
Boramyr
uživatel


Příspěvků: 1431
Z: Poblíž Plzně

17.3.2006, 11:16
Levnější než levný receiver je levný použitý receiver Very Happy Tomu se nedá ani vlastní stavbou konkurovat, navíc tuner v receiveru taky není k zahození.
Josse
uživatel


Příspěvků: 381
Z: SR

17.3.2006, 11:31
No existujú DVD prehrávače ktoré majú inegrovaný zosilňovač prehrávajú i mp3 a dokonca niektoré majú i tuner. Vieš že to žiadne pecky nebudú a kvalita ... netuším.
Tom
uživatel

Příspěvků: 77
Z: Benešov

17.3.2006, 11:31
Já vim, nic použitýho ale shánět nechci, bude to přece jenom svatební dar. Právě potřebuju poradit nějakej způsob uspořádání komponentů tak abych se mohl dostat na nižší cenu. Levný receivery začínaj na 6500,- a přehrávače od 1500,-.
Existuje třeba přehrávač a receiver v jednom? Viděl jsem to jenom jako kino all in one ale to je i s bednama, který nechci. Máte někdo zkušenosti s něčím takovým?
Michal
uživatel


Příspěvků: 2071
Z: Plzeň

17.3.2006, 12:02
Je to humus. Sad
Tom
uživatel

Příspěvků: 77
Z: Benešov

17.3.2006, 12:39
tak dík
sinclair
uživatel

Příspěvků: 1919
Z: poblíž Zlína

17.3.2006, 12:49
Některé Magnaty CineMotion mají tunery, jsou i levné, ale radši to nikomu neradím...Prohlídni si nabídku na http://www.jbptech.cz třeba tam něco najdeš. Kolem dvou let to vydrží a pak se děj vůle boží...Jinak řada CineMotion se doprodala, ale v některých inetových kvelbech je ještě můžou mít. Anebo kup NAD L53 a máš po problému...
iMartin
uživatel


Příspěvků: 1728
Z: Near Pardubice city

17.3.2006, 17:45
zkus Onkyo CR-L5, je to taková jendokrabice, má Cd přehrávač, tuner, zesilovač, snad i diskrétní. V říjnu 2003 to stálo asi 14 000, nevim kolik to může stát dneska, ale těžko seženeš něco jinýho. Nebo pak by bylo poslední řešení Yamaha Piano Craft E300, to jakž takž systém, kterej si může normální člověk dovolit a oproti blíkajícím bakelitovejm věžím to hraje o dost líp. Mikrosystémy od Onkya, Yamahy, Denonu nejsou špatný, ale .. $$ ta E300 teď stojí snad 12k ..
Tom
uživatel

Příspěvků: 77
Z: Benešov

20.3.2006, 8:28
Díky vám všem za rozšíření ozoru. O víkendu mi bratr řelk že by to chtěl i s DVD rekordérem. Tak sem ho poslal do... že já se mu tady shánim po nějakejch udělátkách. Seženu mu normální receiver a rekordér si koupí sám. Každopádně dík za rady. Jo a nežeňte se! Leze to na mozek!
wishmasterX
uživatel


Příspěvků: 209

21.3.2006, 14:05
Já bych ti poradil tohle ... Jenže ...
Za levný peníz koupít tzv. komplet domácí kino, neboli DVD receiver, co vím, prodává se to za akční ceny od 3333,- a podobně, ty plastové nesmysly s názvem reprobedny můžeš hodit do popelnice a k tomu dát ty postavené TVM, hrát to bude solidně - vyzkoušeno, jenže ... Spolehlivost tohoto výrobku je v prdeli, v 90% případů ti brzo odejde DVD mechanika, první věc je ta, že se posere mechanicky a optika, i když funkční, přestane číst a navíc tomu rozhodně nepřidá síťový transformátor, který hřeje hodně a už tak zkurvený plast, ze kterého je mechanika vyrobena, je tímto způsobem "opékán" a deformován ... Měl jsem doma dva různé kousky těchto strojů: Finlux, pulzní zdroj, stejný jako je v PC, který napájel koncové zesáky Confused Shocked mechanika v prdeli a pak Hyundai, kde byl dokonce TOROID ! A dokonce se povedlo mechaniku "oživit"
Já doporučuju starý receiver a levné DVD, které když půje bratr reklamovat, zůstanemu doma alespoň "zesák s rádiem" Smile Mimochodem, levný DVD přehrávač je na hudbu - AUDIO CD, totální humus, ale konzumentům Mp3 to může být jedno...
Boramyr
uživatel


Příspěvků: 1431
Z: Poblíž Plzně

21.3.2006, 16:31
Levný DVD nevadí, když se použije jen jako transport.
Obsah fóra | Zesilovače, receivery
Strana 1 z 1

ARCHIV STARŠÍCH FÓR / 2. FÓRUM - 1782 témat (7/2005 - 8/2006)