Kenwood
Obsah fóra | Zesilovače, receiveryStránka Předchozí  1, 2
 
AutorZpráva
iMartin
uživatel


Příspěvků: 1728
Z: Near Pardubice city

16.3.2006, 22:27
2 Přemek K: který model myslíš?
jinak k těm zájmům a povolání sinclaira, stačí se podívat na jeho profil, má to tam černý na bílým (šedým), já si to nevymyslel
little, teď jsem tě trochu nepochopil .. Confused
sinclair
uživatel

Příspěvků: 1919
Z: poblíž Zlína

17.3.2006, 3:49
Kosaku, znova. Myslel jsem tím to, že za litr a zhruba pětadvacet let starý aparátek prostě může mít mouchy-stuďáky, vyschlé kondenzátory, chrastící přepínače...Po tolika letech už prakticky cokoli. Nicméně v té době se používal k výrobě /pouze v Japonsku/ velmi kvalitní materiál, nesrovnatelně kvalitnější, než dnes. Takže možná bude třeba jen pár věcí vyčistit, důležité a namáhané komponenty /elektrolyty, usměrňovače, koncové tranzistory/ přeměřit, seštelovat a je dalších deset let pokoj. Z vlastních zkušeností můžu zodpovědně říct, že 25-30 let staré přístroje i těch nejvěhlasnějších značek už prostě nějaké závady mívají.
premek_k
uživatel


Příspěvků: 432
Z: Doubrava - Karviná

17.3.2006, 10:32
LOL 32 napsal:
2 Přemek K: který model myslíš?

Je to Kenwood Ka-990, pokud se deli jeste na nejake modely, to nevim. Mam ho ve stene celkem napevno, takze podivat ze ze zadu neni jen tak jednoduche. Nicmene jsem ho (aspon zepredu) narychlo vyfotil a hodil na www.koch-security.net/bedny/kenwood.jpg
iMartin
uživatel


Příspěvků: 1728
Z: Near Pardubice city

17.3.2006, 17:56
Já jsem se ptal na tohle Smile

premek_k napsal:
TO LOL32: To musel byt skvely model... Smile Smile
premek_k
uživatel


Příspěvků: 432
Z: Doubrava - Karviná

17.3.2006, 20:30
Jooo, aha Idea Idea :P

k tomu skvelemu modelu : Za strizliva tezko neco takoveho splodis, proto jsem pochvalil latku ktera te povzbudila ... :P

neni model jako model - zejmena v konfe o zesech.. Smile
Kosak
uživatel


Příspěvků: 116
Z: Rychnov nad Kněžnou

17.3.2006, 21:52
Hmm, tak už mám po Kenwoodu. Někdo mě předběhl. Ten zesilovač se tam moc neohřál. Crying Byl jsem tam ve Středu a bylo to nový zboží, ale neměl jsem sebou peníze, tak jsem to nemohl koupit. Tak jsem tam dneska jel a už tam nebyl. Sad Tak mám po radosti.
Takže budu pořád hrát na staré, dobré Tesle. Smile
Frank
uživatel


Příspěvků: 1672
Z: poblíž HK

17.3.2006, 22:02
Kde ty zesy scháníš? Někde v Rychnově?
Kosak
uživatel


Příspěvků: 116
Z: Rychnov nad Kněžnou

17.3.2006, 22:19
No, tenhle měli v Rychnově v bazaru. Ale třeba tu Teslu mám z elektroburzy, která je jenom jednou ročně. Sad Jsou to "druhé vánoce" Laughing Dá se tam koupit dost slušných věcí a za levno. Ale taky tam jsou "hovada", který za to chtěj kupu peněz a pak člověk zjistí, že to vůbec nefunguje. To nase... A ten Rychnovskej bazar- no, většinou tam nic Hi-Fi není, ale jednou za uherskej rok tam něco takovýho je. Buďto to tam je pár dnů a hned to zmizí, nebo to tam je několik roků a nikdo to nekoupí. Jednou tam měli CD přehravač Teslu za 50Kč a bylo tam, že je nefunkční. Tak jsem si říkal, to koupím a budu se mít v čem hrabat. Doma jsem to zapojil, a ono to hrálo. Takže mám CD player. Very Happy To byl můj nejlepší kup, co jsem kdy udělal. Za pade funkční CD přehravač. Má jen jednu takovou mouchu- nefunguje display. Ale to je jediná závada. Jinak to přehrává všechno.
sinclair
uživatel

Příspěvků: 1919
Z: poblíž Zlína

18.3.2006, 2:08
Kosak: jestli je to MC902 nebo MC910, tak jeden celý modul zobrazovače i s jeho řízením ještě mám. Ale je drahej, celých 460Kč...
Kosak
uživatel


Příspěvků: 116
Z: Rychnov nad Kněžnou

18.3.2006, 10:35
sinclair: No, ono to je vlastně Philips (Compact disc player CD460) (CD460/00B)
On má kamarád Teslu a vypadá to úplně stejně. (ta Tesla má zezadu napsáno: Vyrobeno ve spolupráci s firmou Philips) Takže si myslím, že to jsou stejné CD přehravače. Já mám doma všechno Tesla, tak říkám, že ten Cd přehravač je taky Tesla (kvůli tomu vzhledu)
Ten display funguje, když jsem ho zkoušel, tak sám o sobě svítí. Ale když ho vrátím do CD přehravače, tak nesvítí. Asi tam bude špatnej ten nějakej šváb, co ho řídí.
Mě to ani tak nevadí, že display nefunguje. On stejně zobrazuje jen číslo písničky, nebo čas. Mě stačí, že to vůbec hraje. Když jsem to kupoval, tak tam byla cedulka nefunkční. Tak asi někomu přestal svítit display, tak to dal do bazaru, že to nefunguje.
sinclair
uživatel

Příspěvků: 1919
Z: poblíž Zlína

18.3.2006, 11:51
Ano, odchází tam ten čip, co je z druhé strany zobrazovačů, zakápnutý kopečkem černého epoxidu.
Kosak
uživatel


Příspěvků: 116
Z: Rychnov nad Kněžnou

18.3.2006, 13:30
Hmm. Ale jinak bych řekl, že je to celkem dobrý CD přehravač, natož jak je starý.
sinclair
uživatel

Příspěvků: 1919
Z: poblíž Zlína

18.3.2006, 14:46
Je. Mám 2ks MC902 a kromě pročištění optiky cca jednou ročně neměly žádnou závadu a v případě potřeby přehrajou i víčko od plechovky nebo pivní tácek Twisted Evil Twisted Evil Vážně, snímací schopnost těch mašin je obdivuhodná, přehrají poničený disk, který už běžně se vyskytující Technicsy, Pioneery a Denony neberou-a když berou, není to k poslouchání.
Kosak
uživatel


Příspěvků: 116
Z: Rychnov nad Kněžnou

18.3.2006, 15:05
To souhlasím. Tyhle mašiny (Philips a Tesla), ty přečtou snad všechno. Ani bych se nedivil, kdyby to četlo i ty pivní tácky a víčka od plechovky. Laughing Táta má novějšího Philipse (Compact disc player 692) a ten je taky dobrej. Táta má všechno od Sony, ale CD přehravač má od Philipse. Je zajímavý, že čte CD-R a CD-RW, když v tý době nic takovýho nebylo. Very Happy Když jsme se stěhovali, tak po přestěhování ten tátův Philips přestal hrát. Táta už myslel, že je po něm. Tak jsme ho dali jednomu opravářovi a on ho dal do kupy. Vyčistil ho, a závada byla v tom, že někde u motorku na pohon Cd byl nějakej asi studenej spoj, nebo co. Prej tam něco připájel a šlo to. A ani nám ho nechtěl vrátit. Chtěl ho od nás koupit. Ale táta ho neprodal. Smile
Obsah fóra | Zesilovače, receiveryStránka Předchozí  1, 2
Strana 2 z 2

ARCHIV STARŠÍCH FÓR / 2. FÓRUM - 1782 témat (7/2005 - 8/2006)