Jaky DVD ??
Obsah fóra | CD/DVD přehrávače
 
AutorZpráva
Lenka
uživatel

Příspěvků: 3

13.3.2006, 10:05
Ahoj Lidicky,
chtela bych si koupit dvd prehravac limit tak nejvyse 2000. Pritel ma dvd prehravac, ale neprehraje to DVD s filmem ve formatu avi. Palime to jako datove dvd bud ve slozkach (co film,to slozka), ale i najednou vsechny filmy s titulkama dohromady.Ma podporu DivX. Chtela bych nakej prehravac, ktery by me ty filmy prehral a maximalne v te cenove hodnote (muze to trochu presahnout),poradite mi prosim? Diik.

Jeste bych chtela doplnit, ze ty filmy mam vypaleny na DVD+R, neni to tim??Diik
polmo
uživatel

Příspěvků: 92
Z: SR Trnava

13.3.2006, 10:20
Tasko povedat ci nejaky DVD-prehravac s divx vie pehravat divx na dvd mediu, skusal som to uz na par prehravacoch a ani jeden neuspel. Rolling Eyes
Mozno to nejaky prehravac vie alebo to vie vecsina a ja som mal len smolu Confused: Confused:
Michal
uživatel


Příspěvků: 2071
Z: Plzeň

13.3.2006, 11:13
Můj čte vše ze všeho, ale není za 2tisíce. Chce to vzít vaše vypálené DVD do krámu a jedno po druhém vyzkoušet. V kategorii do 2tisíc je každá rada drahá.

Jinak vítám zřejmě první dámskou návštěvu zde na fóru. Embarassed
Boramyr
uživatel


Příspěvků: 1431
Z: Poblíž Plzně

13.3.2006, 12:14
Já kdysi kupoval DivX přehrávač asi za 3 tisíce... asi před rokem a půl to byl jeden z nejlevnějších dostupných. Dneska už jsou s podporou DivX i v té nejlevnější třídě do 2 tisíc a aspoň ze začátku by neměli mít problémy s pálenými DVD±R.
Na ty AVI soubory pozor, nesmí být větší než 1GB jinak je to za tento limit přehrávač nepřehraje. Větší soubory je nutné před vypálením rozstříhat.
Michal
uživatel


Příspěvků: 2071
Z: Plzeň

13.3.2006, 12:17
Tam je důležité zdůraznit to Boramyrovo "aspoň ze začátku".
premek_k
uživatel


Příspěvků: 432
Z: Doubrava - Karviná

13.3.2006, 12:23
presne tak. Taky jsem mel kdysi obdobi dvd prehravacu zvladajicich DivX, po treti vymene pristroje, kdy prvni hral cca 3 dny a zbyle dva asi mesic jsem vykutil pripojeni PC na televizi a ted to poustim uz 2 roky z PC a bez problemu. Dvd prehravac timto pro mne ztratil vyznam.
Benazi
uživatel


Příspěvků: 177
Z: Paskov

13.3.2006, 18:26
Brácha má Panasonic Dvd-S 295 tušim za 2700 kč bere vše.
Josse
uživatel


Příspěvků: 381
Z: SR

13.3.2006, 19:43
Ak nepotrebuješ značku tak Orava 503ZS prehráva to všetko a s titulkami to naozaj vie (podpora 3 typov titulkov) názov tituliek nemusí mať rovnaký s názvom filmu a má české menu - čo je pre "priateľov" techniky výhoda.
Má len 2 nevýhody:
1. blbý ovladač treba s ním cieliť na dvd
2. nepodporuje kodek QPEL (to je však vyriešené v novšom type tuším 551 ale nie som si istý)
Ja som ho kupoval práve na prehrávanie DivX a až na ten kodek som spokojný.
A ešte doplním že číta to všetko čo do toho vložíš.
radar
uživatel


Příspěvků: 27
Z: brno wenkow

13.3.2006, 21:00
Very Happy ..Heh sem si nedávno stáhnul koncert starejch rockovejch šelem TOTO... no a comp mi to ne a ne přehrát...MV2,Winamp,WMP 10,(kodeky tak max pul roku starý) Embarassed sem myslel, že je chyba v souboru...tak sem ještě pro jistotu stáhnul VLC media player( používá svoje kodeky)a ejhle chodilo to...vysmahnul sem nacpal do Sigmatek-a xm-400pro a jelo to jak víno... Very Happy
Lenka
uživatel

Příspěvků: 3

14.3.2006, 11:42
Ja vam dekuju moooc za vsechny vase rady. Vase UFO Smile
Obsah fóra | CD/DVD přehrávače
Strana 1 z 1

ARCHIV STARŠÍCH FÓR / 2. FÓRUM - 1782 témat (7/2005 - 8/2006)