Jaký Zesik Vybrat
Obsah fóra | Zesilovače, receivery
 
AutorZpráva
Bj_Carda
uživatel

Příspěvků: 10

18.2.2006, 17:05
Potrebuju koupit zesilovac na obcasne soukrome party.. neco kolem 300-400W na 8ohm... Chci ho uz jetej.. z bazace.. (no money)... A premyslim mezi temito vyrobky.

Omnitronic P-1500
Behringer EP-2500
QSA 1200
PSA 3900 nebo 31500

A ted Babo rad... Pocitam ze prvni reakce bude Vyser se na omnitronik... ale potreboval bych spis primo nekoho kdo s temato masinkama ma nejaky skusenosti..
Protoze vsude slysim Omnisroty sou nejvetsi bullshit.. a sam znam manika kterej je snim docela spokojenej a ma ho uz docela dlouho a v pohode..

QSA nekdo chvali.. nekdo rika jakej je to shit.. jako spatna kopie QSC..

Behringer mi tady byl minule doporucen.. ale taky zas hafol lidi rekne ze behringer nebrat...

No a na Sekaku PSA sem zatim slysel jenom docela kladne nazory jako na levnou ale spolehlivou techniku montovanou v cine.. ktera i pres to neco vydrzi...

Takze dekuji vsem co mi pomohou vyresit toto dilema..
sinclair
uživatel

Příspěvků: 1919
Z: poblíž Zlína

18.2.2006, 20:37
Je to poměrně jednoduchý. Behringer je z toho, co jsi tu vypsal za skvosty, nejmenší sračka.
Bj_Carda
uživatel

Příspěvků: 10

18.2.2006, 20:59
No presne tohle sem chtel vedet.. i kdyz pokud vezmu v uvahu kolik ktery stoji, tak mi to tak uplne jasny neni... protoze toho behringera sem videl na netu za nejakejch 10tis... coz ty ostatni typy vzdy minimalne o nezanedbatelnou castku prekracuji..

Jestli to behringer dela v takove masove vyrobe ze si muze dovolit nizsi cenu..hmm... zajimave..

Kazdopadne dik

Pokud se najde nekdo kdo ma nejaky zkusenosti s temahle typama tak at napise nazory a priklady.. i odstrasujici..Smile
Pepa
uživatel

Příspěvků: 39

19.2.2006, 10:30
EP-2500 mají na Prodance za 8764,- vč.DPH.
sinclair
uživatel

Příspěvků: 1919
Z: poblíž Zlína

19.2.2006, 14:57
Už když jsem se jako malý motal okolo zesilovačů, věděl jsem, že jednou chci mít Behringera Very Happy Very Happy Moje volba byla jasná Very Happy Very Happy
Obsah fóra | Zesilovače, receivery
Strana 1 z 1

ARCHIV STARŠÍCH FÓR / 2. FÓRUM - 1782 témat (7/2005 - 8/2006)