CD přehrávač YAMAHA CDX-390
Obsah fóra | CD/DVD přehrávače
 
AutorZpráva
zdeněk
uživatel

Příspěvků: 82
Z: Východní čechy

17.2.2006, 3:28
Zdravím,
koupil jsem si teď starší cd přehrávač od yamahy. Nehraje nejhůře, zajímalo by mě jak je asi starý a jestli o něm nebyla v S&V nebo někde jinde recenze či test. Sehnal jsem k němu jen návod.
sinclair
uživatel

Příspěvků: 1919
Z: poblíž Zlína

17.2.2006, 20:16
Myslím, že je to model 94/95.
zdeněk
uživatel

Příspěvků: 82
Z: Východní čechy

19.2.2006, 23:41
Dík, podívám se na články z té doby. bude to ale asi problém protože tak staré časopisy u nás v knihovně už vyhazují.
Pepa
uživatel

Příspěvků: 39

20.2.2006, 8:02
Nic nehledej, zbytečná ztráta času. Sterea - videa jsem vyházel, poněvadž recenze byly většinou psány tak, aby nikoho neurazily. Sám mám Yamahu 592 z r.1997, což je jen o kapánek lepší model než tvůj. Řekl bych, že produkuje pohodový zvuk. V testech tý doby byly Yamahy hodnoceny dobře, ovšem témeř vždy je převálcovaly Denony. I když jsem u kamaráda Denon porovnával a podstatný rozdíl jsem neslyšel. Ony ty testy se dělaly většinou ve spojení se zesilovači a bednami o jednu i více tříd vyššími, proto testující slyšeli i "trávu růst". Jinak mi 592 šlape dodnes bez závad, jen některá přepalovaná CD hůře načítá. Po letitých zkušenostech můžu říct, že nejslabšími články domácích HiFi bývají zesilovače a hlavně repra, u těch poznáš každé zlepšení. S tvou 390kou můžeš být vklidu.
radar
uživatel


Příspěvků: 27
Z: brno wenkow

14.3.2006, 9:27
Myslím, že ve stereu byl výsledek recenze vždy přímo úměrný ploše reklamy příslušné značky...
Obsah fóra | CD/DVD přehrávače
Strana 1 z 1

ARCHIV STARŠÍCH FÓR / 2. FÓRUM - 1782 témat (7/2005 - 8/2006)