Vhodná ozvučnice pro Alphard 12"
Obsah fóra | Subwoofery
 
AutorZpráva
Specter
uživatel

Příspěvků: 1

11.2.2006, 13:08
Cafte setci!Som amater a preto sa chcem spitat ake rozmery by mala mat ozvucnica pre subwoofer,ked mam reproduktor Alphard 12" DW-120k,89dB,80/180W.Chcel by som aby mal taky paradny zvuk ,,BUM-BUM,, Chapes... Prosim odp. dik
crashpc
uživatel


Příspěvků: 667

11.2.2006, 15:01
newim co je to za repro a ani se mi to nechce zistovat, ale na domácí bumbum tak tech 50 a víc litrů jestli můžeš. pokud ses opravdu amatér tak vyšším objemem určitě vykompenzuješ některý chyby co naděláš.
sinclair
uživatel

Příspěvků: 1919
Z: poblíž Zlína

12.2.2006, 5:22
Crashi, měj na paměti, že některé sračkové 12" ani těch 50L nesnesou. Mívají volné závěsy, slaboučké magnety a potřebují /aby se neurvaly/ poměrně malý uzavřený objem, někdy je pro ně i 40L moc...pár takových hnojů 10"-12" už jsem v ruce měl, skvost mezi nimi byl jakýsi 12" Vigasound.
crashpc
uživatel


Příspěvků: 667

12.2.2006, 9:14
sinclaire Very Happy Very Happy joo jasne, co se týká života repro tak šup s nim do malý bedýnky zvlášť když je to ten "klasickej bílej sráč s opravdu nechutně volnou membránou (kterej bych normálně zahodil)" ale myslim že kdybych měl "nějakej reprák" a prostě sem ho musel použít, tak jen juknu na magnet, změřim impedanci, dám ho do větší bedýnky (okolo tech 50l) a hlavně NEHONIM HO když nevim co je zač, takže bych mu dal tak 50W zesik a koukal co to s nim dělá Very Happy. a nevim jak ty ale pokud neumim udělat/naldit ozvučnici do správnejch parametrů tak jednoznačně utíkám do "nekonečný ozvučnice" - tedy co největší > to hraje vždycky líp než "pokažená bedýnka" Laughing
Fil
uživatel


Příspěvků: 121
Z: Ostrava

12.2.2006, 10:50
Jójó,Vigasound,to jsou repráky Very Happy Lol? Very Happy Musím,ale uznat,že když jsem ozvučnici zmenšil z 95l na 65l,tak se zvuk znatelně zlepšil!(I tak ale žádná sláva)
Obsah fóra | Subwoofery
Strana 1 z 1

ARCHIV STARŠÍCH FÓR / 2. FÓRUM - 1782 témat (7/2005 - 8/2006)