Bydlení je hra
Obsah fóra | NezařaditelnéStránka Předchozí  1, 2
 
AutorZpráva
Boramyr
uživatel


Příspěvků: 1431
Z: Poblíž Plzně

16.2.2006, 20:18
Na kvalitu zpracování (tedy zvenku) si prakticky nelze stěžovat... oni výrobci sakra dobře vědí, že vzhled prodává. Vzpomeňte si třeba na ty "high-end" zesilovače z tipy... stály tuším 1500,- ale navzdory tomu, co musely mít uvnitř vypadaly báječně.
crashpc
uživatel


Příspěvků: 667

16.2.2006, 20:26
tipa to je ještě dobrý. ty zesiky od conrada sou teprv mazce...
iMartin
uživatel


Příspěvků: 1727
Z: Near Pardubice city

16.2.2006, 20:36
Jasně, co je ojebaný zevnitř, musí navenek vypadat dobře, aby se to prodávalo ...
crashpc
uživatel


Příspěvků: 667

16.2.2006, 21:23
nikdy sem si ale nekupoval obal. jedno s druhym. nakže za použití logické fce to vidím takto - (cena & zvuk) & vzhled = ? pokud jediná věc z toho neodpovídá, celá soustava je nevyhovující... Cool
Michal
uživatel


Příspěvků: 2071
Z: Plzeň

16.2.2006, 21:52
crashpc napsal:
(cena & zvuk) & vzhled = ?

Ta závorka je zbytečná. Smile
iMartin
uživatel


Příspěvků: 1727
Z: Near Pardubice city

16.2.2006, 22:12
crashpc napsal:
nikdy sem si ale nekupoval obal. jedno s druhym. nakže za použití logické fce to vidím takto - (cena & zvuk) & vzhled = ? ..

sry crashi ale tomuhle jsem teda moc nerozuměl. Confused: Confused: :!: :!:
crashpc
uživatel


Příspěvků: 667

17.2.2006, 6:50
lollll to lol32: no že jedno bez druhýho prostě neberu. ano. můžou hrát sebelíp a stát velmi dobrou cenu a já si je nekoupim!!!

ta závorka tam byla na zdůraznění toho že vzhled hraje "hlavní roli" což nedokážu logickejma fcema popsat Very Happy ne že bych ho upřednostňoval totálně ale jak už sem řikal tak když to neni pěkný, už se na to ani nedívám a hledám jinou, pěknou, a ještě aby hrála...
bersoft
uživatel

Příspěvků: 149
Z: Krkonoše

17.2.2006, 9:29
No on je hlavní problém právě v tom, že lidi nemají s čím srovnávat, vím to z vlastní zkušenosti, teď jsem dodělal bedny cca 25l s ARN664+ARV161, jakási sériová vyhybka z RS22, pořádně jsem to vytlumil, a když jsem na tom pustil přes staré CD Pioneer a zesík AIWA (diskrétní konec, budič jakýsi integráč) zkušební CD ze satrého Sterea, pad jsem na hubu z hloubky basů - doslova. Nejlepší by bylo postavit pár konstrukcí nejlíp v té nižší cenové kategorii (bedny z TVM + možná Tonsil), třeba 50 nebo 100 z aldaxu nebo dpa110, prostě slabší (výkonově!!) zesilovač nadprůměrné zvukové kvality, a zařídit nějakou zkušební místnost, a mít tam pro porovnání nějakou komerci - mít to v každým min. krajským městě a do všech hypermarketů vyvěsit plakáty s upoutávkou na možnost porovnání - jen kdyby se našel nějaký mecenáš - nebo že by nějaký projekt vlády jako indoš nebo nějaký projekt evropské unie v rámci posílení soudržnosti Evropy a obrana proti čínskému šmejdu? Hezká utopie ... Sad
Michal
uživatel


Příspěvků: 2071
Z: Plzeň

17.2.2006, 11:04
HLásím se a rád investuji do podobého projektu sé úsilí. Ale kdo ti takovou reklamu vyvěsí? Chceš to dát třeba do OKAY? Nebo do Hypernovy? Smile
bersoft
uživatel

Příspěvků: 149
Z: Krkonoše

17.2.2006, 11:13
obávám se že to vyvěšení je to nejmenší a nejméně nákladné Confused
Jarous
uživatel


Příspěvků: 214
Z: Nupaky

17.2.2006, 11:16
U nás v Hypernově byla jednou prezentace Harmann Kardon a HP. Postavili normálně konstrukci 4x4metru a 2.60m na výšku z tyčí jako armádní stan, a pověsili na to z každý strany takovou tu hustou tkaninu co vypadá jako opona v kulturáku v podstatě z tohou dělali celkem slušný akusticky pohltivý prostor, když tam člověk vlezl byl hluk z marketu slyšet minimálně a to jsme byli uprostřed marketu. No a pak tam byl projektor HP+plátno a 5.1 DK HK s klasickýma bednama žádný plasťáky a nehrálo to tam špatně. Cena za komplet v akci byla 40k. Tak že i ta místnost by nebyla zase až takovej problém Laughing
iMartin
uživatel


Příspěvků: 1727
Z: Near Pardubice city

17.2.2006, 16:13
Přesně to bylo i v naší Hypernově, den po vysvědčení, tak jsem se tam zdržel a podíval se na Návrat krále Very Happy konkrétně to byla sestava HKTS 7, receiver AVR 130 a DVD 22, celkem za 38 tis bez stojanů na repro, s nima asi o 2 tis. víc (drahý stojany) 5*45 W poctivýho výkonu a sub s reálnýma 100 wattama, a diskrétní receiver snad ve třídě A, protože dokáže dát klidovej proud 25 A.
lada
uživatel


Příspěvků: 446
Z: Zlín a okolí

17.2.2006, 17:09
Všechny srovnávačky jsou naprosto zbytečné. Lidi nechtějí kvalitu. Kolega nedávno kupoval nějakou věžku. Doslova řekl, že žádné hifi nechce, neboť to bude jen "podkres v obýváku" a není žádocí, aby to posluchače "vtahovalo do hudby". Hlavně to musí mít pekáč na 3 CD, přehrávat MP3, kazeťák pro strýčka příhodu, budík a atomatické vypnutí. Kdo chce kam... a to je dotyčný programátor-technik, co teprve Franta s Pepou, jaká budou mít kritéria pro výběr. A levné to ani náhodou nebylo, o cenu vůbec nešlo.
BlackRider
uživatel


Příspěvků: 710
Z: Řícmanice, 15 Km od Brna

17.2.2006, 17:28
Bohužel je to tak, jak říká lada. Ovšem naštěstí ještě lidi, kteří chtějí kvalitu nevymřeli.
Frank
uživatel


Příspěvků: 1671
Z: poblíž HK

17.2.2006, 18:30
Franta hází na blikající věž dejwůúůúůú šipky Laughing
crashpc
uživatel


Příspěvků: 667

17.2.2006, 19:53
si pamatuju jak sme kdysi měli starou věž a na ní "diskoblbky" největší prdel Very Happy škoda že jí nemam...
bersoft
uživatel

Příspěvků: 149
Z: Krkonoše

17.2.2006, 20:20
jojo, svět je zkaženej ... děkujme alespoň za tento web jako ostrůvek pro ty, kdož se nespokojí s konzumní nabídkou
crashpc
uživatel


Příspěvků: 667

17.2.2006, 21:12
je to tak! hafo lidí si dnes chodí pro věci jak pro chleba... a nějaký fyzykální zákony je nezajmaj a sou celkově uplně tupý. a když čtu ty anglický recenze tak se mi zdá že jen čecháčci sou takový magoři a zajmá je jak to hraje a co tam je... Laughing divný... samozřejmě že se někdo najde ale málo... zkaženej, zkaženej...
premek_k
uživatel


Příspěvků: 432
Z: Doubrava - Karviná

21.2.2006, 17:22
Pripojuji se k tvrzeni, ze to byl humus v te televizi.
Nekde jsem slysel, ze ta zenska je manzelka nebo prielkyne moderatora z meduzy (akorat nevim jesli Krajca, nebo toho druheho...) Ja se zajimat o muziku a prijit domu a najit tam neco takoveho, tak bych se musel rozcilit. Otazkou zustava, zda se moderator meduzy zajima o muziku (resp. o to, jak to hraje).
Navic nepochopim, jak nekdo muze s timto jit do televize - a to myslim obecne. Napr. prispevky typu "nasel jsem na pude krabici doutniku" a pod. nikdy nepochopim. Dobre - nasel jsem, zakourim a hotovo. Ale volat do televize, at to prijdou natocit ???? Stejne to je i s timto DK. Dle meho nazoru bylo hlavni motivaci se za kazdou cenu zviditelnit, coz se nakonec zvrhlo na "za kazdou cenu si udelat ostudu". Nic jineho nez ostuda to nebylo.
Boramyr
uživatel


Příspěvků: 1431
Z: Poblíž Plzně

21.2.2006, 18:18
Mě by zajímalo, kolik si napočítal pan dizajnér za tu ohnutou poličku... sice mi může být fuk za co paní vyhazuje své statisíce, ale osobně bych si o tu sedací vymyšlenost neopřel ani kolo.
Obsah fóra | NezařaditelnéStránka Předchozí  1, 2
Strana 2 z 2

ARCHIV STARŠÍCH FÓR / 2. FÓRUM - 1782 témat (7/2005 - 8/2006)