Zosilovač Creek 4330 Mk2
Obsah fóra | Zesilovače, receivery
 
AutorZpráva
godz
uživatel

Příspěvků: 51
Z: Trenčín

8.2.2006, 17:40
Stojím pred rozhodnutím kúpiť nový zosík.
Pôvodne som si vyhliadol NAD C-352, ale minule v Bratislave som v jednom high-end shope objavil za dobrú cenu Creek 4330 Mk 2. Nie že by mal bol oslnil dizajnom, ale v porovnaní s NAD C 350 (352 nemali) mal lepšie podanie priestoru a detailov. Kto máte skúsenosť s týmito zosilovačmi poraďte. Sinclair, čo je lepšie NAD C 352 alebo Creek 4330 Mk2?
sinclair
uživatel

Příspěvků: 1919
Z: poblíž Zlína

8.2.2006, 21:51
Jak dobrý a dobře zajištěný má ten Creek servis?
vítek
uživatel


Příspěvků: 457
Z: Olomouc

8.2.2006, 22:41
To je dobrá poznámka. Murphy říká, že co se může pokazit, to se taky pokazí. A pesimisté (poučení optimisté) dodávají, že den po vypršení záruky.
Ale vážně. Myslím, že ve sjednocené Evropě už nemusí být servis na území státu a s ohledem na to kolik se tady takových mašin prodá bych se tomu ani nedivil. V záruce Ti mašinku vezmou a máš x měsíců bez a pozáruční servis může být docela peklo.

Moje zkušenost. U nejmenované značky (foto) mi sdělili, že si musím na vlastní náklady dodat foto do servisu v Praze a tam mi to opraví. Do xx tisíc automaticky na xx tisíc se mně zeptají jestli ano. Ale zaplatím za zjištění problému xx tisíc.
A myslím, že Sony, kteří jakousi síť servisů už mají, to řeší podobně.
sinclair
uživatel

Příspěvků: 1919
Z: poblíž Zlína

8.2.2006, 23:30
Pouze NAD, který doručíte do JBPtech Zlín, je opraven bez keců nejpozději následující týden a další týden jej máte doma..v případě pozáručního servisu. Co se záruk týče, tak jsou někdy ještě rychleji a pokud se jedná o složitější problém /hlavně díly z GB jdou dlouho/, nechávám to raději měnit kus za kus. Very Happy
Obsah fóra | Zesilovače, receivery
Strana 1 z 1

ARCHIV STARŠÍCH FÓR / 2. FÓRUM - 1782 témat (7/2005 - 8/2006)