Subwoofer-vaše názory
Obsah fóra | SubwooferyStránka Předchozí  1, 2, 3, 4
 
AutorZpráva
crashpc
uživatel


Příspěvků: 667

9.2.2006, 20:33
tak to sem nečekal že i odpory... právěže doteť to používám jen jako odpory a nějaký ůbytky a tedy i ztráty moc neřešim. jednou to ale příde když budu muset počítat s výkonama a to by bylo zlo... z těma podavačema je to hezký, problém je v tom že podavačů je 75% možná víc. a ještě horší je že v mý blízkosti sou snad jen samí podavači, nejlépe arogantní a když náhodou ví něco co já ne tak se mě s tim snaží setřít. fakt zábavný chodit do krámu... to už sme ale jinde...
zpět k věci. už mi rukama taky přece jen pár součástek prošlo a tak si uvědomuju že některý, záhadně umrtvený mohly bejt "typu čang" jenže tšď už to nedokážu... jsou tedy nějaký "bezpečný" místa kde koupit OK součástky?
lotrpotr
uživatel


Příspěvků: 323

10.2.2006, 12:21
Vitek, no já raději příklady nepoužívám, třeba k těm kuklám, pokud ty dvě kukly někdy viděls jak mají vypadat, a oprubovals ten materiál tak snad už poznáš která je která. To ale u součástek tak jednoduché není, proto mohou někteří jedinci s klidným svědomím sem napsat že to co koupíš v GM je shit protože to v podstatě nikdo nepozná pohledem, a asi ani normálním měřením.

Pro sinclaira, ajaj http://www.st.com/stonline/address/distrib/add_eur.htm#czech

STM Europe Distributors:Zdá se mě to nebo pod ERA Components Ltd.
je přes jedno GM ELECTRONIC spol. s r.o

To také ještě nic neříka, divám se na TDA7294
http://nunext.nuhorizons.com/NuNext/servlet/NUHOnlineOrderingPartSearch?mode=Search

při 100ks 6,77$=162kc hmm, treba to má ten americký distributor předražene, nebo cena zase šla nahoru??

No ale ATMEL AT89C2051-24PI v ERA Components 83,- bez dph a tady
To je při 100Ks 1,0591$=25kc tak proc ERA 83,- ?

Tak už fakt nevim
Durke
uživatel


Příspěvků: 32
Z: SR NR

11.2.2006, 20:14
Lotrpotr chel by som sa Ta spytat, alebo kto má stým skúsenosti. Ci si volaco už robil s tym integracom TDA 1562Q a či si stým nemal problémy.Lebo ja som snim už volačo skúšal 2-krát som ho odpálil a mam ho opat doma,ale bojím sa ho už aj dotnkut, kym mi volakto neporadí ako nanho Very Happy .Odpalil som ho ani neviem jak. Prvý krát ked som ho meral tak dával len 25W sin a zrazu bol fuč, potom už nešiel. A druhy krat už ani neviem co som robil, sice pozdáva sa mi to, že neskúsat to na zdroji zo siete, lebo neviem ci som tak aj neodfačil Crying. Poprípade nanho naekú dobru schémičku. dik moc...
lotrpotr
uživatel


Příspěvků: 323

11.2.2006, 20:36
No já auto nemám takže jsem tento obvod nikdy nekupoval.Viděl a slyšel jsem to akorad u znameho, v aute. A kdybych auto měl tzn. že bych měl prachy na jeho provoz tak bych si koupil něco lepšího než TDA1562 Smile
sinclair
uživatel

Příspěvků: 1919
Z: poblíž Zlína

12.2.2006, 5:27
Zkoušel jsem ho před mnoha lety, když se objevil jako novinka-stál tehdy snad 400Kč. Zázrak to není, ale deklarovaný výkon to dávalo, nepodařilo se mi ho odpálit a jestli mu už neuhnily nožičky, tak tam kdesi ve skříni i s modulem leží dodnes. Nenapadlo mě žádné smysluplné využití.
Obsah fóra | SubwooferyStránka Předchozí  1, 2, 3, 4
Strana 4 z 4

ARCHIV STARŠÍCH FÓR / 2. FÓRUM - 1782 témat (7/2005 - 8/2006)