no comment
Obsah fóra | ReproduktoryStránka Předchozí  1, 2, 3  Další
 
AutorZpráva
luikas
uživatel


Příspěvků: 700
Z: pardubice

4.2.2006, 16:10
Crying Crying Crying
sinclair
uživatel

Příspěvků: 1919
Z: poblíž Zlína

4.2.2006, 16:22
UF. UFUF. Howgh.
Michal
uživatel


Příspěvků: 2071
Z: Plzeň

4.2.2006, 16:30
Lotr> A přesně proto, že se u repráku, který mám měkký gumový závěs a dá se prstem promáčknout nejmíň o centimetr, se od takových apriori očekávají superbasy. Vždyť vlnkovej závěs mají jenom starý tesly u pepíka v hospodě a tam to stojí za starou belu. Protože lidi od autohifi obecně toho o akustice, elektronice vědí akorát tak, že mají program, kam zadají TS a vyplivně jim to objem ,který slepě vyrobí, pak to vytlumí značkovým vlnkovým molitanem a dají značkový basreflex a je to byčo sub jakejs nežral.

čím víc to na pohled lítá, tím víc to basuje, ne?
pisty
uživatel

Příspěvků: 26

4.2.2006, 16:37
Já jako skorozvukař a takyelektrikář Smile, mám samozřejmě rád velký bedny s pořádnejma reprákama a né pogumovaný "mek srandy", ale protože místa mám málo, doma mi hraje maličká soustava k počítači od creativu, s cca 50W "subwoofrem", (který je ve skutečnosti basovou bednou s nátrubkem z boku) a dvěma 10W satelitkama, jenže je to obojí osazený slušnýma repráčkama od Cambridge sounds a rozhodně si nemůžu stěžovat, kdežto sousedi ano.

BTW.: Lotře, nemáš náhodou v příbuzenstvu Petra Mahdala, ten kdysi na pandatronu taky dost zvláštním způsobem prosazoval svoje názory (které byly občas taky zvláštní Smile)
lotrpotr
uživatel


Příspěvků: 323

4.2.2006, 16:54
Hoši na mě se neobracejte, kontaktujte výrobce např. toho Magnáta a vysvetlete mu, že musí začít vyrábět profi repráky. Michal, lítat može cokoliv třeba aj facky Smile A treba ty shit mcfun vubec nelitaj v te mojí bedně, pokud to teda porádně neosolím.
Pisty, toho týpka vůbec neznám. Jo přiznávám moje výjevy jsou nekdy opravdu zajímave, se za ně skoro stydím nekdy.
Michal
uživatel


Příspěvků: 2071
Z: Plzeň

4.2.2006, 17:02
Spíš je potřeba se zamyslet, jaké zákazníky má Magnat a jaké třeba výrobce lepších PA měničů. Tomu taky přizpůsobují sortiment, jeho vzhled a paramtery. Když bude mít verze Magnat X.003 o 50W RMS víc než X.002 a bude mít v sendwitchi membrány o vrstvu víc, prostě MUSÍ hrát lépe a na autohifi se to bude hemžit příspěvky, jak to někdo prohodil a je to 100% lepší, a ten měsíc někdo s tímhle měničem vyhraje EMMU nebo DBDrag, aby se to líp prodávalo i těm, co nechodí na fórum, je to...

Húúúúú-u zdar.
Spirit
uživatel

Příspěvků: 149

5.2.2006, 0:21
2 pisty: ozaj? A vies preco? Pretoze je ta bedna naladena na nejakych 70-75Hz a preto huci, buci a tebe sa trasie vsetko v izbe, trasu sa okna, rezonuje skrina atd... Ale pod 50Hz to nezahra ani keby si sa na hlavu postavil. Takze to nie je subak, ale bucak ladeny na 65-75Hz ako kde. Mozem potvrdit, mal som inspire p380, potom itrigue, megaworks a teraz mam t5900...Vsetko na jedno kopyto. Mensie alebo vacsie zlo, ale stale zlo Very Happy
TomkocuR
uživatel


Příspěvků: 224
Z: SP, KE

5.2.2006, 1:23
huuuuu má od basu dosť ďaleko ... rovnako ako to čo obvykle lezie z PC sabvufrov (až na taký sub od Logitech Z-5500, ten sa dá počúvať)
Spirit: mne okná rezonujú až trochu nižšie Smile
... Ale také skrine si myslím že dajú aj tie chrastítka Creative, ako píšeš ladené dosť škaredo vysoko ... niečo také som tiež mal, a keď už sa niekomu fakt páči "zvuk" z toho tak toho človeka nechápem... Ale hlavne že to počuť až do susedov (bodaj by aj nie, bohvie aký zisk dá ten bassreflex)
niežeby som ja mal doma bohvieaké vybavenie, ale aspoň to hrá to čo má (zhruba)
crashpc
uživatel


Příspěvků: 667

5.2.2006, 9:58
vcera/dnes sem byl na diskotece po maturitnim plese. taky humus. a lidi si to užívali. fakt neustále jen bůůůůůůů, nic jinýho...
lotrpotr
uživatel


Příspěvků: 323

5.2.2006, 10:23
No vidiš to kraši, kdybys nechodil sem a neřekli ti že huuu a buuuu je špatné tak by sis to taky užíval.
Možná by stačilo kdybys měl v krvi tak jedno promile, to už by se ti huuu a buuu zdálo lepší, možná.
crashpc
uživatel


Příspěvků: 667

5.2.2006, 13:40
to lotrpotr: to se teda šeredně pleteš. názor na zvuk už mam pár let vytvořenej a poměrně rozumnej. Sem chodim jen pro zkušenosti, ujasnění si nějakejch věcí a pokec o něčem duchaplnym a ne pro nějaký narážky totál neznámýho člověka co si myslí...
Jo, je to tak, vlastně tu nikoho moc neznám. Z toho vyplývá: nesuď nikoho předem!!! Já sem poněkud mírnější povahy a tak si nechám srát na hlavu dlouho ale jednou ti někdo za něco podobnýho dá bomby do držky Laughing
lotrpotr
uživatel


Příspěvků: 323

5.2.2006, 14:14
No já jsem chodim spíš proto abych se podíval kdo tu co zplodí. A trochu si početl. Rozbíjet držku, proč? Tohle je snad diskuze, konfrontace názorů. Ikdyš někdy to tak nevipadá, zrovna tohle teda miluju
topic1142
Někdo sem hodí odkaz na nějaké repro, ktomu napíše že je to od pohledu a od peněz za to shit, a pod to 10-20lidí napíše to samé. Jj diskuze uhmm to se pozná.

Já nesoudím nikoho předem, stejně jako vy soudíte mě podle toho co píšu, tak i já tak trochu soudím tady ty lidi podle to co napíší.

V podstatě jste tu všichni jedna prdel co se týče beden, bumbum repraku, a huuu efektu. Takze si občas rýpnu, no bóže. Ale kuci dyť já vás mám rád.
crashpc
uživatel


Příspěvků: 667

5.2.2006, 14:23
já sem mírumilovný stvoření a neublížil bych ani repráku natož člověku Laughing ale nemam rád když ze mě někdo dělá čů*áka. s těma diskusema máš trochu pravdu. pořád se kecá o tom jak je to všecno naho*no a občas už je to jen mletí o hov*ě ale občas se v těch hov*ech najde něco zajmavýho i když pořád v tý samý kategorii. to víš je to všude okolo nás a tak se nemůžeš divit nějaký tý "deformaci" .v krvi sem měl víc jak jedno promile asi, ale furt sem vnímal jak to zkur*eně hučí. v jádru mi to bylo ale fuck...
btw nenapsal sem nic tak kriplovskýho za co by se dalo usoudit "kdo jsem" Cool
Boramyr
uživatel


Příspěvků: 1431
Z: Poblíž Plzně

5.2.2006, 14:51
citace:
Někdo sem hodí odkaz na nějaké repro, ktomu napíše že je to od pohledu a od peněz za to shit

A je to jeho názor... v některých případech ten názor taky může být odborný odhad. A ten má svoji cenu. Kdyby se každý měl vyjadřovat jen k tomu, s čím má čistě osobní zkušenost, pak tu bude z 90% ticho po pěšině. Jestli v někom hlodá pochybnost, že je to laciná technologická perla a dobrá koupě, je to jeho věc. A i pojem shit je hodně relativní, pro řadu lidí to bude nejlepší sub, který kdy slyšeli a najde se i dost lidí, kteří by si ani o nejlepší projekt na celém tomhle webu neopřeli kolo. Já bych si ho třeba nekoupil a taky si o něm myslím své... snad nejsem snob nebo idiot, když jsem ho odsoudil na základě ceny a fotky.
lotrpotr
uživatel


Příspěvků: 323

5.2.2006, 15:31
Jo Boramyr, jeho názor, v tom problém nevidím, vidim ho vtom že pod tím příspěvkem se nakupí hromada odpovětí s uplně stejným názorem, a všichni se tu pak nazávěr shodnete jací ste pašáci, že ste to tak pěkně pomluvili. Very Happy

topic1142

5,9k kdybys to stavěl ty tak drevo, material chladič 1200,-, basak za 2k, zesák 4výkoňáky 4*100,- a nějaké buzení 200,-, nějaký filtr 200-300,-
trafo 1000,- mustek+kondy 400,- kabely+deska no a si na 5500+ kc
Ale protože se to vyrábí v seriích tak to bude urcitě mnohem lacinětší, no. Tím neříkám že tam tohle bude ale co když.
Michal
uživatel


Příspěvků: 2071
Z: Plzeň

5.2.2006, 15:42
A já říkám, že vzhledem k zemi původu bude výrobní cena tohoto tak pětina toho, co zaplatíš. Zbytek jde na marže, transport lodí a bůchvíkolik obchodníků. Původ zboží nejistý, výsledný efekt absolutně neočekávatelný bez jakékoliv tech dokumentace.
luikas
uživatel


Příspěvků: 700
Z: pardubice

5.2.2006, 15:46
SPV100P+ 1190, trafo 650, chladic 100, 500 drevo, napr.EMINENCE DELTA-12LF 2000, hroty 225, kabely 100, 235 tlumeni a BR=5000Kč a mas sub srovnatelnej min. s vyrobkama za 30000Kč(snad jsem zas tak neprestrelil), o nekolik trid lepsi nez tohle...

naposledy upravil luikas dne 5.2.2006, 15:51
crashpc
uživatel


Příspěvků: 667

5.2.2006, 15:51
to lotrpotr: tak tenhle thread je ještě v poho. jen si vzpomenout na jeden, tušim že ani ne měsíc starej...
mě se často vzhled některejch takovejch subíků líbí ale je mi to všechno jasný a kvuli kráse si ho fakt nekoupim. btw nebyly tam parametry toho repráku atd ale ten BR nátrubek ož od pohledu vypadal nebezpečně Confused
lotrpotr
uživatel


Příspěvků: 323

5.2.2006, 17:23
No flame, ted nerýpu snad, jen se ptám.
Abych se vrátil k tomu co se tu probíralo na začátku. Proč i tato firma se nevykašle na dělání reproduktorů s gumovým závesem.

SEAS taky guma a docela velkej závěs
luikas
uživatel


Příspěvků: 700
Z: pardubice

5.2.2006, 17:29
SEAS se tu prodava se znacnou prirazkou, ostatne jako skoro vsechno hi-fi.vysvetlovat vyhody a nevyhody gumy by bylo na dyl.navic neni guma jako guma, tahle ti takovejch 20let vydrzi, u Mc fun se za 10roku rozpadne+spousta dalsich rozdilnych vlastnosti.
Michal
uživatel


Příspěvků: 2071
Z: Plzeň

5.2.2006, 18:22
Neplést gumový závěs a pěnový závěs.
Jestli máš rád velké gumové závěsy ,z tohohle budeš nadšen:
Peerless XLS12
Obsah fóra | ReproduktoryStránka Předchozí  1, 2, 3  Další
Strana 2 z 3

ARCHIV STARŠÍCH FÓR / 2. FÓRUM - 1782 témat (7/2005 - 8/2006)